Berga Bazārā notiks sestais «Grimbergen» vasaras festivāls

Sesto reizi Berga Bazārā Rīgā notiks “Grimbergen” vasaras festivāls. Pirmais koncerts paredzēts 8. jūlijā, kad uz skatuves kāps latīņamerikāņu mūzikas apvienība “Kasike”, kurā saspēlējušies mūziķi no Brazīlijas, Čīles un Latvijas, informēja organizatori.

Trio “Kasike” dalībnieki – Rodrigo Manfrinati, Migels Andress Hernandezs Giraldi un Artjoms Sarvi – uzsver, ka viņu apvienības galvenais mērķis ir aicināt cilvēkus sadziedāties, izdejoties, smaidīt un svinēt dzīves un ļaužu dažādību.

Koncerti Berga Bazārā notiks trešdienu vakaros, neizpaliekot vīna bāra “Garage” un restorāna “Andalūzijas suns” piedāvājumam.

15. jūlijā Berga Bazāra viesus muzikāli priecēs “Latvian Blues Band” līderis Bux jeb Jānis Bukovskis, piedāvājot ieklausīties skaistākajās blūza balādēs, bet 22. jūlijā par mīlestību dziedās Ivo Grīsniņš-Grīslis.

Jūlija koncertsēriju 29. datumā noslēgs pianists Andrejs Osokins kopā ar dziedātāju Katrīnu Gupalo. “Berga Bazārs mums abiem kļuvis par ļoti īpašu un mīļu vietu, kur bieži atpūšamies un tiekamies ar draugiem,” saka Osokins.“Tāpēc esam ļoti priecīgi 29. jūlijā pieskandināt šo brīnišķīgo vietu ar savu mūziku! Programma šoreiz būs pat ekstrēmi daudzveidīga – no klasiskās mūzikas, caur džezu, Imanta Kalniņa daiļradi, teātra un kino mūziku, līdz pat jutekliskajām Katrīnas oriģinālkompozīcijām.”

“Grimbergen” vasaras festivāls turpināsies arī augustā. Informācija par tad paredzētajiem koncertiem vēl sekos.

“Mums ir liels prieks, ka tomēr izdevies sarīkot festivālu arī šogad,” saka tā producente Maija Moira Mazanova. “Spītējot pandēmijas skarbajam triecienam, vasaras koncertsezona ir sākusies, un pieļaujamais nelielais koncertformāts atbilst mūsu festivāla idejai par neuzbāzīgu un netraucētu mūzikas baudīšanu.”

Koncerti Berga Bazārā sāksies pulksten 19.00 un ieeja tajos būs bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti