Atklās ikgadējo Rīgas festivālu

Ar Jeruzalemes simfoniskā orķestra koncertu Lielajā ģildē svētdienas vakarā tiks atklāts ikgadējais Rīgas festivāls. Jeruzalemes simfoniskais orķestris pieder pašām augstākajām Izraēlas kultūras virsotnēm, un šī būs pirmā iespēja to dzirdēt Latvijā.

Atklās ikgadējo Rīgas festivāluBaiba Kušķe

  Līdzās spilgtiem viesmāksliniekiem Rīgas festivālā piedalīsies virkne izcilu pašmāju mūziķu un kolektīvu, bet visa festivāla vainagojums būs iespēja Dailes teātrī noskatīties visus četrus koncertuzvedumus „Latvijas gredzens”.

  "[Atkārtot] unikālo Sigvarda Kļavas auklējumu "Latvijas gredzens" man ir vislielākais prieks, jo tad, kad šie koncerti izskanēja dažādās Latvijas koncertzālēs, tad visu laiku bija tāds no dažādām pusēm, nu vajadzētu [sarīkot] arī Rīgā," teica "Latvijas Koncertu" vadītājs Guntars Ķirsis.

  Viņš norādīja, ka šoreiz zvaigznes ir sakritušas un šī ir laba iespēja arī Rīgas auditorijai un viesiem. "Ārkārtīgi liels prieks par viesmāksliniekiem, mums jau zināms Antons Ļahovskis, kurš jau faktiski, varētu teikt, ir mūsējais," teica Ķirsis.

  Mūzika
  Kultūra
  Jaunākie
  Interesanti