Atklās Baltijas mūzikas interneta platformu «311.lv»

15.septembrī Vecrīgas bārā "I Love You" tiks prezentēta Baltijas mūzikas satura interneta platforma "311.lv", pavēstīja "I Love You Records" pārstāvji.

"311.lv" ir mūzikas satura platforma, kuras mērķis ir apvienot Igaunijā un Latvijā radītās mūzikas ierakstu iegādāšanos kopīgā interneta vietnē. "311.lv" var iegādāties gan CD ierakstus, gan vinila plates, kā arī savu iecienītāko mūziķu radītos apģērbus un aksesuārus. Tāpat mājaslapā būs apskatāmas arī mākslinieku dzīvo uzstāšanos video sesijas, kuras tiks veidotas sadarbībā ar latviešu un igauņu mūziķiem un grupām.

Projekta idejas autors Tomass Oljums pie šīs idejas nonācis, sākotnēji radot iespēju iegādāties igauņu mākslinieku "Evert and The Two Dragons" un "Iiris'' ierakstus interneta vidē: "Attīstot šo ideju tālāk, es pavisam drīz sapratu, ka Igaunijā nav vienas konkrētas vietnes, kur iegādāties mūziķu radītos ierakstus, kā arī citas viņu radītās preces. Izveidojot "311.ee" mūzikas interneta veikalu, nonācu līdz idejai, ka vajag izveidot vienotu interneta mūzikas satura platformu, kur varēs iegādāties gan Igaunijā, gan Latvijā esošo mākslinieku radīto. Tā arīdzan tapa "311.lv"."

Baltijas mūzikas satura interneta platformas "311.lv" prezentācijas pasākums Vecrīgas bārā "I Love You" 15.septembrī norisināsies no plkst. 12 visas dienas garumā. Plkst. 19 notiks pasākuma oficiālā atklāšana, kā arī uzstāsies igauņu māksliniece "Iiris". Vakara gaitā par mūziku gādās dīdžejs Toms Grēviņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti