Arstarulsmirus un Edavārdi publisko kopdarbu «Forša dziesma»

Hiphopa izpildītājs Edavārdi un mūzikas producents un izpildītājs Arstarulsmirus, iepriekš zināms kā Gustavo, publisko kopdarbu "Forša dziesma".

Šāda veida sadarbība abiem autoriem un izpildītājiem ir pirmo reizi. Radošais process, gan sacerot un ierakstot dziesmu, gan filmēšanas laukumā, bija ļoti patīkams, organisks un savstarpēji papildinošs. Pēc Arstarulsmirus domām - sadarbība ar lielo "S".

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"Sadarbības process bija ļoti radošs, un tas rosināja mani paskatīties uz dziesmas vārdu radīšanu no cita skatupunkta. Rakstot tekstu kopā ar Arstarulsmirusu, veidojās sarunas par dziesmā aprakstīto situāciju un to, kā labāk atspoguļot nevērību. Šo sarunu rezultātā radās daudz labu ideju, kuras neparādītos, ja es rakstītu tekstu viens pats," atzīst Edavārdi.

Kopdarbā "Forša dziesma" paustā ideja - darīt visu iespējamo, lai ik mirkli mēs varētu būt šeit un tagad, būt apzināti un vērīgi pret savām izpausmēm, lai pilnībā izdzīvotu un izbaudītu savu dzīvi un dotu tādu iespēju arī līdzcilvēkiem.

"Tik daudz reižu, kad esmu bijis par kaut ko satraucies vai ārkārtēji sapriecājies, ir gadījies veikt nepārdomātu izvēli, reaģēt pārāk impulsīvi vai izteikt kādu kategorisku viedokli, kas radīja vietu pārpratumiem vai konfliktiem. Šo kompozīciju veidojām, lai tā kalpotu kā atgādinājums par to, ka tieši papildu vērīgums un apzinātība ir tas, kas var mums palīdzēt mazināt pārpratumu un negadījumu skaitu, un uzturēt cieņpilnākas attiecības ar līdzcilvēkiem," stāsta Arstarulsmirus.

Edavārdi ir latviešu hiphopa izpildītājs un liriķis, kas tic tam, ka viņa sacītais spēj kaut ko mainīt un ietekmēt. Latvijas hiphopā Edavārdi ir atzīmējies kā radošs un daudzpusīgs reperis un bijis arī kolektīvu "PKI" un „Riekstu Armijas” sastāvā. Mūzikas vidē Edavārdi aktīvi darbojas jau astoņus gadus, kuru laikā ir izdoti seši albumi.

Edavārdi iepriekš sadarbojies arī ar citu latviešu hiphopa leģendu. Šogad iznācis Ozola piektais studijas albums "Atpakaļ nākotnē", kurā iekļauta arī Ozola un Edavārdi kopā izpildītā kompozīcija “Situācijas”.

Arstarulsmirus šobrīd strādā pie jauna muzikāla materiāla radīšanas albumam "Vēlējuma dziesmas", kas ir gaidāms nākamgad. Žanra ziņā jaunās kompozīcijas raksturojamas kā melodiskas, līdzi dziedamas dziesmas, kas saturiski pauž sirsnīgu, cieņpilnu attieksmi pret sevi, līdzcilvēkiem, kā arī tieksmi uz iekšēju pilnveidošanos.

Jau vēstīts, ka šī gada 1.septembrī Arstarulsmirus pēc gandrīz trīs gadu pauzes publiskojis jaunu dziesmu "Mācos mācīties".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti