Arstarulsmirus izdod albumu «Pie zemes»

Klajā nācis producenta un izpildītāja Arstarulsmirus jaunais albums “Pie zemes”, informēja mūziķa pārstāvji.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Albums “Pie zemes” ir otrais no gaidāmo četru “Vēlējuma dziesmu” albumu cikla. Katrs no šī cikla ierakstiem metaforiski atspoguļos kādu no četrām stihijām – ūdeni, zemi, uguni, gaisu. Kā skaidroja mūziķa pārstāvji, “otrais cikla albums veltīts zemes tematikai, muzikāli un dziesmu tekstos atspoguļojot to simbolizējošas asociācijas – dabu kā dzīvības pamatu, pašizziņas centienus, attiecības ar līdzcilvēkiem, iekšējā balansa meklējumus, pakāpenisku un vienmēr klātesošu transformāciju.”

“Klausoties vienkopus dziesmu materiālu, secinu, ka šis albums daudzviet ir sanācis krietni personiskāks. Gan muzikāli, gan saturiski “Pie zemes” skaņdarbu kopumā esmu ielicis gan to izjūtu un emociju spektru, kas ir bijis aktuāls pēdējo pāris izaicinošo gadu laikā, gan to, uz kuru tiecos pašreiz,” komentēja Arstarulsmirus.

Vēlējuma dziesmas ir mūziķa izveidots saturisks virziens, kura dziesmu tekstos akcents tiek likts uz vērīgumu pret cilvēka iekšējo pasauli, kā arī sirsnīgu, atbalstošu un cieņpilnu nostāju savstarpējās attiecībās. “Tā lūgšana skan kā mans nebūt ne vēlmju saraksts, dziļa saruna, kad zvana kāds, ar kuru sen ir sarasts,” raksturojot Vēlējuma dziesmu pieeju, Arstarulsmirus citē vienas albuma dziesmas tekstu.

Turpinot pirmajā albumā aizsākto, muzikāli autoru mērķis bija likt uzsvaru uz harmonisko un melodisko pusi, vēl vairāk sakausējot rečitatīva manierē izpildītās dziesmu daļas ar daudzbalsīgiem un solo dziedājumiem, kurus izpilda daiļvokālistu kvintets – Laima Dimanta, Madara Orola, Rihards Bērziņš, Lauris Valters un Jevgēnija Krupenkina.

“Kā jau ierasts, arī veidojot šo albumu, vēlējos padzēst savas līdzšinējās muzikālās robežas un iezīmēt jaunas. Mēs kā autoru komanda darījām, cik varējām, lai albumā būtu dzirdams tas, ka mani un manas komandas radošie meklējumi vēl ir procesā. Ceru, ka šī tendence turpināsies arī nākotnē,” par albuma muzikālo materiālu sacīja Arstarulsmirus.

Albuma tapšanā piedalījās arī  Mārcis Auziņš, Elvis Lintiņš, Staņislavs Judins un Sergejs Laletins.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti