Apvienība «Stūrī zēvele» izdod savu trešo albumu un jaunu video

Indie/pop mūzikas apvienība “Stūrī zēvele” laidusi klajā savu trešo albumu, kā arī video albuma tituldziesmai “Labvakar”, medijus informē grupas pārstāvji.

Albuma noformējumā izmantotas Alises Mediņas gleznas, bet dziesmu vārdi ir Kārļa Vērdiņa, Klāva Elsberga, Ērika Ādamsona, Māra Čaklā un Kristiānas Kārkliņas dzejoļi un dzejoļu fragmenti. Albuma ieraksts veikts “Hodila records” studijā Valmierā, kā arī dažādās vietās Rīgā.

Albuma tituldziesmai “Labvakar” ir tapis arī videoklips, par kuru idejas autors Klāvs Lauls saka: “Video veidoju iespējami tuvu Kārļa Vērdiņa dzejas motīviem. Manuprāt, katram no mums ir kādas bērnības atmiņas par to, cik ļoti gribētos izaugt lielam un, protams, arī fakts, ka bērnam bieži vien pieaugušo lietas šķiet neizprotamas. Klipā arī gribēju, lai nedaudz iejūtamies šajā pieaugušo lomā – vecāki, onkuļi un tantes, kas nu jau arī pašiem vairs nešķiet kas īpaši svešs.”

Video režija un montāža bija Klāva Laula ziņā, operators – Oskars Upenieks.

“Stūrī zēvele” ir 5 cilvēku indie/pop apvienība, ko 2006. gadā izveidoja skolasbiedri Kuldīgā. Vēlāk grupas darbība pārcēlās Rīgu un sastāvu papildināja jauni dalībnieki.

Līdz šim izdevniecības “Nabamusic” paspārnē jau bija izdoti grupas albumi “Labrīt” (2014) un “Labdien” (2016).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti