Gustavo laiž klajā jaunu albumu un tā tituldziesmas «Tagad tikai sākās» videoklipu

Piektdien, 24. martā, straumēšanas un lejupielādes platformās nonāk producenta un izpildītāja Gustavo jaunais studijas albums "Tagad tikai sākās" un albuma tituldziesmas videoklips, kurā piedalās Ozols un Čižiks, informēja mūziķa pārstāvji.

"Kad sāku rakstīt "Tagad tikai sākās" materiālu, apzinājos, ka tas būs piektais Gustavo studijas albums. Taču pauze kopš pēdējā projekta albuma bija tik liela, ka nolēmu jauno ierakstu veidot tā, it kā šī būtu mana debija. Vēlējos ar šo veikumu saviem klausītājiem stādīties priekšā no jauna. Saturiski albumā iekļāvu personiskus, pašironiskus stāstus, kurus caurvij pārdomas par radošo pašizpausmi kā manas dzīves stūrakmeni. Spriežot pēc albumā iesaistīto kolēģu atsauksmēm, ir sanācis asprātīgākais, tiešākais un vārdu spēļu ziņā blīvākais Gustavo albums. Muzikāli centos panākt, lai dziesmas skan daudzveidīgi, bet lai tajā pašā laikā tās veido vienotu veselumu ar nolasāmu dramaturģisku attīstību," pastāstīja mūziķis.

Jaunais Gustavo albums ierakstīts laika posmā no 2022. gada jūnija līdz 2023. gada februārim, un tajā ir iekļauti 13 skaņdarbi. Visu dziesmu mūzikas, aranžiju un vārdu autors ir Gustavo, izņemot kompozīcijas, kurās kā viessolisti ir dzirdami Ozols, Čižiks un ansis. Tajās, kā jau repa ierakstos ir ierasts, izpildītāji ir paši savu vokālo partiju vārdu autori.

Kā viesmākslinieki albumā piedalās arī Arnis Račinskis, Sanda Dejus, Laima Dimanta, Rihards Bērziņš, Jānis Krīvēns, rolands če, xantikvariāts, Prusax, Steps, Viņa u.c. Skreču partijas izpilda Dj Monsta. Par ieraksta skaņu režiju atbildīgs ilggadējais Gustavo draugs un kolēģis Sergejs Laletins.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Albuma noformējuma dizaina autori ir Jānis Lauznis un Gustavo. Fotoattēlus iemūžinājis fotogrāfs Artūrs Kondrāts.

"Jaunā albuma ieraksta laiks bija gan izaicinošs, gan aizraujošs. Tas man paliks atmiņā kā radoši viens no intensīvākajiem, blīvākajiem un dinamiskākajiem dzīves posmiem. Biju pilnībā radošā procesa pārņemts ar diezgan agresīvu darba pieeju. Šķiet, ka šī agresija atspoguļojas arī albuma skanējumā un noformējuma dizainā," piebilda Gustavo.

Līdz ar albuma publicēšanu klajā nāk albuma tituldziesmas "Tagad tikai sākās" videoklips ar Ozola un Čižika piedalīšanos. Videoklipa beigu ainās, meistara un situācijas glābēja lomā ir iejuties arī Gustavo tēvs, stikla mākslinieks Agris Butelis.

"Atceros, kā dziesmas "Tagad tikai sākās" radošā procesa sākumā ar Ozolu un Čižiku spriedām, ka, ja jau esam sanākuši kopā reizi 20 gados, bijušajā "Fact" sastāvā, lai radītu ko jaunu, tad tam ir jābūt kaut kam sprādzienveidīgam. Tā mums radās savstarpējo atsauču bagāts kopdarbs par pašreizējā dzīves posma izaicinājumiem un priekšrocībām, kas kļuva par albuma flagmani. Dziesmas intensīvo spriedzes noskaņu vēlējāmies paspilgtināt arī ar dinamisku videoklipu, ko meistarīgi īstenoja režisors Elvijs Pārpucis un video komanda "Later"," komentēja Gustavo.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti