«Jumprava», «Bēdu brāļi», Skutelis. Festivālā «Laba daba» 5 skatuves un vismaz 50 atrakcijas

No 4. līdz 6. augustam mūzikas un mākslas festivāls "Laba daba" uz piecām skatuvēm vienkopus pulcēs pašmāju un ārvalstu mūziķus, teātra, dejas un performanču māksliniekus, informēja festivāla rīkotāji.

Tiek solīta plaša festivāla paralēlā programma ar dažādām aktivitātēm, darbnīcām, diskusijām un sporta turnīriem. Pirmo reizi programmā būs komiķis Jānis Skutelis ar īpaši radītu stāvizrādi.

Festivāls "Laba daba"
Festivāls "Laba daba"

Muzikālajā programmā būs skatāmi un klausāmi – "Shishi" (Lietuva), "Sturle Dagsland" (Norvēģija), "Shaman Shaman" (Izraēla),  "Brass Riot" (Vācija), "Jumprava", "Dzelzs Vilks", "Rīgas Modes", Latvijas Universitātes koris "Dziesmuvara", ŠŅK, "Purple Negative", "Stūrī Zēvele", "Nova Koma",  "Indygo", Aston Kais, "Cicco Sanchez" (Itālija), "Podruga", "Baiba" (Latvija/Austrija), Nils Īle un Perkusionistu komanda ar koncerta un meistarklašu projektu "Zeme dun", "Rāva", "Zari", "Sonntags Legion", Imants Daksis, "Čipsis un Dullais" ar "Big Bang", "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Juuk", "Oranžās Brīvdienas", Māra Dagne, TKP, "Bēdu Brāļi", "Tumors", Dj Krankenwagen, "Vultura", "Nohow", "Indygo", NSR (Nebijušu Sajūtu Restauratori), kas uzburs ainu par leģendārās grupas NSRD albumu "Medicīna un māksla".

Dj programmu nodrošinās:  DJ apvienība "Cannadis", "Uncle Sampl3" un "Uncle Rodion", "Sound Meccano", "Jackques of S’T’A", apvienība "Dabaskats", "Ej Apskrieties",  Dj 2b, NGC-5218, Rabenau, Ekva, Šolis, Wodders u.c.

Savukārt paralēlajā programmā paredzētas vairāk nekā 50 radošas, izzinošas un iesaistošas aktivitātes un atrakcijas, no kurām liela daļa – bez maksas. Neatņemama programmas sastāvdaļa arī LR 6 – LU "Radio NABA" tiešraides studija un skatuve.

Festivāls "Laba daba"
Festivāls "Laba daba"

Rūpējoties par patīkamu atpūtu ģimenēm, gaidāma plaša bērnu un jauniešu programma un nodarbes, strādās bērnu dārzs, "Babyroom" mazuļu terase, mini zoodārzs "Dzīvo sapņu dārzs", būs skatāma plaša īsfilmu programma sadarbībā ar festivālu "2Annas"  un pieejama klusāka, atsevišķi labiekārtota zona telšu pilsētiņā.  Teātra programmā bērnus un jauniešus priecēs izrāde jauniešiem "Pilna slodze", kā arī izrādes bērniem – "Kā Saule gadījās" un "A.Kanna".

Suņa skatuves programmā arī sieviešu "Stand-Up", dejas izrāde "Viss ir savā vietā" un muzikāla performance "Divi cilvēki un arfa". Savukārt skatuves teātra un performanču programmu noslēgs komiķis Jānis Skutelis ar "Labai dabai" radītu stāvizrādi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti