Ventspilī atklās Talsu mākslinieku izstādi

Ventspils teātra namā „Jūras vārti” 27. jūnijā plkst. 18.00 tiks atklāta Talsu mākslinieku grupas izstāde, kas tur būs apskatāma līdz 28. jūlijam.

Talsu mākslinieku grupa šajā izstādē vēlas parādīt labi zināmās Talsu Krūmu mākslas grupas biedru stabilo sniegumu glezniecībā (Andris Biezbārdis, Gunta Kalsere, Guna Millersone, Zigurds Poļikovs, Modris Sapuns, Andris Vītols), fotogrāfijā (Uldis Balga, Dainis Kārkluvalks) un instalācijā (Laura Feldberga).

Būs iespēja redzēt arī Talsu jauno mākslinieku Dagnes Ventiņas, Ances Gricmanes glezniecību un Gata Spalvēna fotogrāfijas. Akvareļglezniecību pārstāvēs Inese Mīlberga.

Tiks eksponēti vairāki darbi no Talsu novada muzeja mākslas krājuma pēdējiem iepirkumiem, kā arī mākslinieku tikko jaunradītie darbi - ceļojumu inspirācijas.

Izstādei nav dots kāds visu vienojošs nosaukums, taču, kā norāda izstādes veidotāji, tāds varētu arī būt: brīvība, dažādība, profesionālisms. Otrs varētu būt pavisam vienkāršs: „Mēs” - tieši tā savu darbu (objektu) ar melnajām žaketēm, savienotām ar asinssarkanām dziju saitēm, nosaukusi Laura Feldberga; tas būs ekspozīcijas centrs.

Izstādes kuratore Guna Millersone.

Ieeja bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti