Tabakas fabrikā LMA absolventu izstāde «Apzīmētājs»

No 6. līdz 12. jūnijam Tabakas fabrikā būs skatāma jauno mākslinieku izstāde „Apzīmētājs”, kurā apvienojas Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Vizuālās komunikācijas un Glezniecības apakšnozaru absolventi.

Ekspozīcijā caur laikmetīgiem un konceptuāliem mākslas darbiem atklās apzīmētāja būtību, kas ir starpposms starp pagātni un tagadni, virzoties uz nākotni. „Apzīmētājs” meklē atbildes uz dažādiem subjektu izvirzītajiem jautājumiem, uz kuriem Vizuālās komunikācijas un Glezniecības apakšnozaru diplomandi ekspozīcijas ietvaros centīsies rast atbildi.

Izmantojot instalācijas, fotogrāfijas, videoprojekcijas, datoranimāciju, grafiku, glezniecību un citus medijus, mākslinieki reflektēs par mainīgajā vidē aktuālām tēmām – cilvēku identitāti, sabiedrības primāro vajadzību apmierināšanas nepieciešamību, atmiņas procesu ietekmi uz cilvēku un to zemapziņu, sapņu un realitātes kopsakarības meklējumiem, prāta un ķermeņa savstarpējo attiecību izpēti, cilvēku attiecību būtību u.c.

Izstādē piedalīsies Monta Apsāne, Ieva Balode, Rolands Briedis, Anete Dambrova, Margrieta Dreiblate, Madara Dzintara – Pluša, Enrika Ernestsone, Ieva Ivane, Anita Karpinska, Anna Lapiņa, Anete Liepa, Alvis Misjuns, Līva Piterāne, Sintija Strazdiņa, Oskars Veilands, Konstantīns Višņevskis, Linda Bērziņa, Eduards Griškevičs, Artūrs Gross, Artis Gulbis, Laura Kaktiņa, Arta Kalniņa, Ilze Pavāre, Ieva Putniņa, Mētra Saberova, Dace Jegorova-Strazdiņa, Elīna Vītola, Amanda Ziemele.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Māksla
Kultūra
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt