Roberts Koļcovs - izstādē «Vizuāls»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Agijas Sūnas mākslas galerijā šodien atklāj pazīstamā mākslinieka Roberta Koļcova personālizstādi „Vizuāls”.

Izstādē skatāmas pēdējā gada laikā tapušās Roberta Koļcova gleznas un grafikas, kurās mākslinieks akcentē vizuālā aspekta būtisko nozīmi cilvēka dzīvē. Darbi veidoti Robertam Koļcovam raksturīgajā rokrakstā, taču saturiski tajos ir daudz jaunu ideju, stāsta mākslinieks.

„Saturiskās lietas ir meklējumiem bagātas – mazliet skarbuma, mazliet maiguma. Man ļoti liekas, ka dzīvnieciskais, primārais ir tiks svarīgs, to var izmantot dažādi. Vizuālais ļoti ietekmē mūsu ikdienu, ļoti, ļoti. Ja nav trenēta vizuālā attīstība, mēs palaižam garām daudzas lietas, kas ir tepat blakus, ir redzamas,” norāda Roberts Koļcovs.

Roberts Koļcovs beidzis Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas tēlniecības (1987) un Latvijas Mākslas akadēmijas grafikas (1995) nodaļu. Izstādēs piedalās kopš 1989.gada. Kopā ar Aivaru Vilipsonu 90.gadu sākumā dibinājis par laikmeta zīmi kļuvušo grupējumu "Pasīvā dekadence", kas bijis arī daudzu autoru zīmējumu izstāžu organizētājs. Izstāde "Vizuāls" ir Roberta Koļcova piecpadsmitā personālizstāde.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti