Kultūras ziņas

«Slazdā» – Daces Judinas jaunākais detektīvs

Kultūras ziņas

Raimonds Pauls «Viens pats studijā»

Izdota elektroniska krāsojamā grāmata

Mākslinieku un citu radošo cilvēku zīmējumi apkopoti elektroniskā krāsojamā grāmatā

"Izkrāso! Arterritory par labāku pasauli" ir elektroniska krāsojamā grāmata, kas tapusi kā krīzes laika solidaritātes projekts un kurā iekļauti vairāk nekā 70 pazīstamu un jaunu mākslinieku, kā arī citu radošo industriju pārstāvju radīti melnbalti zīmējumi, ko var izkrāsot gan izdruku formātā, gan digitāli.

Projekts tapis kā portāla un mākslas žurnālistes Paulas Lūses kopīga iniciatīva vēlmē saliedēt un mobilizēt sabiedrību – aicinot domāt par pasauli, kādu mēs to vēlētos redzēt pēc krīzes.

Zīmējumus var krāsot gan lieli, gan mazi; ar roku un digitāli – datora ekrānā.

Mākslas un kultūras portāla Arterritory.com direktore Una Meistere atklāj: “Šajā mūsu visu jaunajā dzīvē, kas atnāca piepeši un negaidīti, par izšķirīgi svarīgu instrumentu ir kļuvis radošums un sadarbība. Papildinot citam citu, ļaujoties kreatīvai kopības sajūtai, iespējams realizēt to, kas citkārt bijis neiespējams. Mēs novēlam radošas un krāsainas Lieldienas!”

Projekta kuratore Paula Lūse atzīmē: “Jums ne tikai ir unikāla iespēja vienkopus apskatīt tik daudzu mākslinieku darbus, bet aizkustinoši ir apzināties to, ka tie radīti tieši mums – kā iedrošinošs aicinājums izkrāsot viņu vīziju par labāku pasauli.”

Krāsojamā grāmata bez maksas ir pieejama un lejupielādējama mākslas un kultūras portālā Arterritory.com.

Izdevumā apkopti visdažādāko mākslas žanru un radošo jomu pārstāvju darbi. Zīmējuši fotogrāfi, gleznotāji, grafiķi, modes mākslinieki, ilustratori, starpdisciplināri mākslinieki, dizaineri, keramiķi, tekstilmākslinieki, arhitekti, scenogrāfi, režisori un studenti. Viņu vidū ir arī tādas Latvijas kultūras ainā pazīstamas personības kā Ieva Jurjāne, Ieva Maurīte, Artūrs Analts, Ģirts Muižnieks, Bruno Birmanis, Kaspars Groševs, Elīna Brasliņa, Elita Patmalniece, Laima Eglīte, Paulis Liepa, Vineta Kaulača, Ritums Ivanovs, Mareunrol's un citi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt