Mākslas studenti no Eiropas atklās izstādi Mencendorfa namā

Jaunie mākslinieki no Portugāles, Šveices, Ungārijas, Vācijas, Čehijas, Horvātijas un Latvijas "Erasmus+" studiju ietvaros aicina uz grupas izstādes atklāšanu un tikšanos ar māksliniekiem 3. maijā plkst. 18.

Izstādes un mākslinieku grupas “move” vienojošā tēma – kustība – būt kustībā un tikt aizkustinātam, gan reflektējot par mākslinieka spēju radīt darbu un vienlaicīgi saikni ar skatītāju un vidi sev apkārt, gan darbu kā tiltu, kas savieno. Mākslas darbos klātesoši ceļošanas un robežu motīvi, svarīgas atvērtības un eksperimentēšanas tēmas, atspoguļojot studentu vienojošo pieredzi gandrīz pusgada prombūtnē no mājām.

Izstādes dalībnieki kopš janvāra vidus mācās Latvijas Mākslas akadēmijas bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmās Eiropas Savienības mācību mobilitātes programmas "Erasmus+" ietvaros un šī ir viņu pirmā un vienīgā kopīgā neatkarīgā izstāde. Grupas izstādē tiks pārstāvēti darbi grafikā, ilustrācijā, vizuālajā komunikācijā, stikla mākslā, tēlniecībā un glezniecībā, kas tapuši studiju laikā.

Mākslinieku grupa “move” ir Davor Dmitrović (Horvātija), Lígia Maria Pires Fernandes (Portugāle), Fabienne Immoos (Šveice), Sophie Kurzer (Vācija), Tamás Mikola (Ungārija), Lan Pham (Vācija), Ádám Varga (Ungārija) un Milda Muktupāvela (Latvija).

Izstāde “we did what we did” atvērta līdz 15.maijam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Māksla
Kultūra
Jaunākie
Interesanti