Kultūras ziņas

Ginta Gabrāna cita realitāte

Kultūras ziņas

Rīgā notiek ielu mākslas festivāls

LMA studentu darbu izstāde «Bez vārdiem»

Mākslas akadēmijas studenti aicina uz izstādi «Bez vārdiem»

No 28. septembra Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) maģistra un bakalaura programmu studenti no Glezniecības apakšnozares - Ansis Rozentāls, Kristaps Priede un Reinis Bērziņš, Keramikas apakšnozares - Kristīne Nuķe Panteļejeva, un Scenogrāfijas apakšnozares - Ilmārs Šterns, aicina ikvienu interesentu uz izstādi „Bez vārdiem”.  Izstāde apskatāma līdz 21. oktobrim LMA 1. stāva izstāžu zālē.

Kopš 2016. gada Latvijas Mākslas akadēmija saviem studentiem piedāvā iespēju pieteikt izstāžu projektus konkursā “Piepildi LMA izstāžu zāli ar labu saturu”. Konkursa kārtībā tiek izvēlēta izstāde, kura piedāvā saturiski labu vēstījumu un veicina starpdisciplināru sadarbību LMA apakšnozarēs. Akadēmijas piedāvājums paredz arī lielisku praksi studentiem, pašu spēkiem organizējot izstādi un līdzdarbojoties visos tās organizēšanas aspektos kopā ar LMA Ārlietu un izstāžu daļu.

Izstādes „Bez vārdiem” kurators Uldis Pētersons min, ka „mākslas darbu priekšrocība ir runāt, neizmantojot vārdus. Tie skatītāju uzrunā sajūtu līmenī, ļaujot mākslu uztvert ar cilvēkam pieejamām maņām. Lai arī burtiski mākslu nav iespējams izgaršot, tomēr redzētā un dzirdētā kombinācija vienmēr rada vārdiem neaprakstāmu pēcgaršu".

Izstādes veidotāji aicina visus interesentus apmeklēt izstādes atklāšanu 27. septembrī plkst. 18.00.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Māksla
Kultūra
Jaunākie
Interesanti