Liepājas muzejā atklās Igo grafiku un kokgrebumu izstādi

Trešdien, 6. decembrī, plkst. 17 Liepājas muzejā atklās mūziķa un mākslinieka Igo (Rodrigo Fomina) izstādi “Nebijis gadījums”. Izstādē būs apskatāmi šogad un iepriekšējos gados radīti grafikas darbi kologrāfijas tehnikā, kā arī koka grebumi.

„Stāsts par nebijušu tikšanos un pārsteigumu,” – tā izstādi raksturo mākslinieks.

Pirmo pieredzi grafikas mākslā Igo ieguvis, kopā ar savu mammu grafiķi un fotogrāfi Irinu Tīri dodoties brīvdabas plenēros un grafiski attēlojot Liepājas ielas un pagalmus.

Kopš 2010. gada Igo grafikas darbi tapuši kologrāfijas un oforta tehnikās, piedaloties grafiķes Neles Zirnītes meistarklasēs. Savukārt brīvrokas zīmējumi tapuši uz papīra, izmantojot klasisko tušas un grafīta zīmuļa tehniku.

Grafikas darbus Igo izmanto, papildinot savas dzejoļu un eseju grāmatas, kā arī veidojot dizaina priekšmetu sērijas – sveču līniju, dekoratīvo apdruku sēriju porcelāna un stikla traukiem, kā arī apdrukātu tekstilu un apģērbu līniju dizaina zīmolā “Igo Akcents personībai”.

Igo darbu personālizstādes jau notikušas Liepājas muzejā, Sanktpēterburgā, galerijā “Pegazs”, restorānā “Andalūzijas suns”, Līgatnes Kultūras namā, Jūrkalnes Tautas namā, Lielvārdes muzejā, Ādažu Kultūras centrā, mūzikas klubā “Moonshine” Rīgā, Majoru Kultūras centrā Jūrmalā, Ventspils Livonijas pilī, Lūznavas muižā, Alūksnes muzejā, Saldus muzejā. Mākslinieka darbi atrodas arī privātkolekcijās. Igo ir Jūrkalnes starptautiskā mākslas plenēra organizators un dalībnieks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Māksla
Kultūra
Jaunākie
Interesanti