Izstādes ceļš vijās no ANO mītnes Ženēvā caur Eiropas Rekonstrukcijas un Attīstības banku Londonā līdz Zeltkaļu centra izstāžu zālei Londonā.
Senajā Grieķijā, Romā un Ēģiptē dzintaru izmantoja kā apmaiņas līdzekli, lai ar tā starpniecību iegūtu dažādus labumus. Mūsdienās dzintars ir mākslas un dizaina priekšmets, kurš šīs izstādes ietvaros simbolizē Latviju.
Izstāde apvieno rotu mākslinieku Māra Auniņa, Valda Brožes, Gunta un Andra Lauderu darbus, tekstilmākslinieces Ivetas Vecenānes darinājumu, izmantojot dzintara diegus, kā arī Andra Zēgnera fotodarbus, kuri gan daudz uzskatāmāk eksponēti Luksemburgā notiekošajā izstādē. Dzintara ceļu uzņēmušās iziet skudras, kuras retumis varam ieraudzīt arī dzintara gabalos.
"Tā ir interesanta metafora, vai ne – cilvēkus fascinē dzintars tādēļ, ka tajā saglabājušās skudras un citas radības no aizvēstures. Pēc šī principa būvēt izstādi man šķiet atjautīgi, tas tiek darīts ar dziļu domu un aizrautību,” atzīst Londonas Zeltkaļu centra direktors Pīters Teilors.
Izstādes scenogrāfiju veidojis starptautiski atzītais modes dizaineru zīmols "Mareunrol's" (Mārīte Mastiņa un Rolands Pēterkops).