Rīta Panorāma

Intervija ar Normundu Krapsi par pastiprinātiem policijas reidiem svētku laikā

Rīta Panorāma

"Teātru tenori" koncertā "Laimīgu Jauno 2020. gadu!"

Galerijā Bastejs gada noslēguma izstāde

Galerijā «Bastejs» skatāma gada noslēguma izstāde «I am Contemporary»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Jau piekto gadu galerijā “Bastejs” norisinās galerijas mākslinieku gada noslēguma izstāde. Turklāt māksliniekiem tā ir ne tikai izstāde, bet arī iespēja iegūt kāda cita mākslinieka darbu loterijas veidā.

Galerijas “Bastejs” vadītāja Baiba Morkane LTV raidījumam “Rīta Panorāma” pastāstīja, ka šāda galerijas mākslinieku izstāde tiek rīkota regulāri. Viņa norāda, ka izstāde māksliniekiem ir arī sava veida izprieca: “Ballīte, loterija, kurā viņi apmainās ar saviem darbiem, kas tiek speciāli atnesti uz to vakaru.”

Morkane arī atklāja, ka izstādē ar nosaukumu “I am Contemporary” piedalās vairāk nekā 20 mākslinieku, kas visi uzskatāmi par laikmetīgiem māksliniekiem: “Viņiem jābūt laikmetīgiem, jo droši vien citādāk viņu darbu nebūtu šeit galerijā.”

Izstādē piedalās Helēna un Ivars Heinrihsoni, Artūrs Virtmanis, Frančeska Kirke, Henrijs Preiss, Rihards Delvers, Ritums Ivanovs, Ieva Maurīte, Anita Meldere, Sergejs Djomins, Egils Rozenbergs, Inese Vēriņa-Lubiņa, Iveta Vecenāne, Irēna Lūse, Zane Balode, Pēteris Līdaka, Didzis Grodzs, Jānis Purcens, Dita Lūse, Jānis Murovskis, Kristians Brekte.

Izstāde “I am Contemporary” galerijā “Bastejs” apskatāma līdz 31. janvārim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti