Latvija turpina dalību grāmatu tirgos ar stendu Leipcigā

No 23. līdz 26. martam Latvija piedalās Starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū (Leipziger Buchmesse) ar nacionālo grāmatniecības un literatūras stendu. Grāmatu tirgus laikā notiks rakstnieka Ulda Daugaviņa un mākslinieces Māras Viškas kopīgi veidotās pasaku pavārgrāmatas lasījumi vācu valodā.

Šogad Latvijas delegācijā Leipcigas grāmatu tirgū kopā ar literārajiem aģentiem un izdevējiem  piedalīsies jaunais rakstnieks Uldis Daugaviņš un māksliniece Māra Viška, kas kopā ar pavāru Māri Sirmo radījuši pasaku pavārgrāmatu bērniem “Baltais lācis” (izdevniecība “Liels un mazs”). Autori kopā ar tulkotāju Britu Ringeri sniegs lasījumus gan Leipcigas grāmatu tirgū, gan citviet pilsētā.

Latvijas grāmatniecības un literatūras stendā, kura noformējumu veidojis dizainers Jānis Mercs un māksliniece Elīna Brasliņa, būs pieejamas grāmatu tirgū pārstāvēto autoru grāmatas, pieaugušo un bērnu literatūras kolekcija, Eiropas Savienības Literatūras balvas ieguvēju Latvijā darbi un Latvijas autoru darbu tulkojumi vācu un citās valodās. 

Jau vēstīts, ka martā Latvija piedalījās arī Starptautiskajā Londonas grāmatu tirgū, bet jau nākamgad Latvija kopā ar Igauniju un Lietuvu Starptautiskajā "Londonas grāmatu tirgū 2018" nokļūs fokusa jeb goda viesa valsts statusā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Literatūra
Kultūra
Jaunākie
Interesanti