Klajā laists latviešu autores Karīnas Račko erotiskais romāns «Saplēstās mežģīnes»

"Apgāds Zvaigzne ABC" laidis klajā Karīnas Račko erotisko romānu "Saplēstās mežģīnes". Grāmatas atvēršanas svētki notiks 12. oktobrī plkst. 17.00 "Apgāda Zvaigzne ABC" prezentāciju zālē K. Valdemāra ielā 6.

Latviešu rakstniece Karīna Račko, atklāti un drosmīgi rakstaot par vīriešu un sieviešu slēptākajām vēlmēm, pilnīgi sagrauj mītu par latvisko kautrīgumu. Iespējams, daļu lasītāju romāns šokēs, citus – valdzinās, bet vienaldzīgu neatstās nevienu, norāda grāmatas izdevēji.

Rakstnieces Karīnas Račko ikdienas profesija ir saistīta ar medicīnu, tāpēc nepārsteidz, ka romāna darbība risinās mediķu aprindās.

Karīna Račko

Skaista, jauna rīdziniece Ketlīna Rozenfelde ir pieradusi, ka viņas dzīvi saplānojuši un nosaka vecāki – visā Latvijā cienīti ārsti. Arī meitai tie iecerējuši karjeru medicīnā, taču meitene sapņo par pavisam citādu dzīvi un plāno slepeni bēgt no mājām. Notikumi sagriežas neparedzētā virpulī, kad atgadās pavisam prozaiska ķibele – Ketlīnas vadītā automašīna nejauši saduras ar lepnu “bentliju”, pie kura stūres sēž glītais sieviešu siržu lauzējs un talantīgais plastikas ķirurgs vienā personā Džonatans Holsts. Starp abiem uzšķiļas negaidīti spēcīgas iekāres dzirksteles, taču šķiet, ka nejaušajai epizodei turpinājums nesekos. Tāpēc jo lielāks ir abu pārsteigums, kad izrādās, ka izskatīgais vīrietis ir Ketlīnas prakses vadītājs. Džonatans un Ketlīna visiem spēkiem valda starp viņiem uzliesmojušo iekāri, taču tā izrādās stiprāka par viņiem, un abu spēcīgie, varētu pat teikt – negantie raksturi sacērtas žilbinošā kaislību tornado. Aizsācies mīlasstāsts nepakļaujas nekādām ētikas un veselā saprāta normām, taču šajās krustugunīs plīsīs gan abu mīlnieku, gan viņu tuvinieku dvēseļu mežģīnes...

Romāns ierauj lasītāju spraigā, meistarīgi savērptā stāstā, kurā pārpārēm atradusies vieta gan romantikai un spilgtai seksualitātei, gan sižetiskajai intrigai un varoņu psiholoģijai. Autore nesamierinās ar to, ka krāšņi apraksta Ketlīnas un Džonatana kaislību pasauli – viņa meklē arī pamatojumu tam, kas tieši šos divus cilvēkus tik nepārvarami saista vienu pie otra, un kāpēc viņu plaukstošajai mīlestībai tik daudz šķēršļu liek apkārtējie. Kaut gan romānu var nosaukt arī par mūsdienu pasaku pieaugušām meitenēm, tomēr arī lasītāji vīrieši tajā atradīs ļoti daudz intriģējoša – vispirms jau sava veida rokasgrāmatu iecerētās sievietes aplidošanā!

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Literatūra
Kultūra
Jaunākie
Populārākie
Interesanti