Iznākusi klausāmgrāmata «Zelta sietiņš»

Izdevniecības ”Apostrofs” sērijā "Klausāmgrāmata" iznācis CD "Zelta sietiņš", kurā pilnā apjomā iekļauti Raiņa krājumi “Zelta sietiņš” un “Lellīte Lolīte”, kā arī dzejoļi no krājuma “Putniņš uz zara”. Izdevuma mērķis ir veicināt interesi arī par citiem Raiņa darbiem, būt par palīgu skolotājiem, skolēniem un vecākiem.

Dzejoļu krājumiem “Zelta sietiņš” (1920), “Lellīte Lolīte” (1924), “Putniņš uz zara” (1925) Raiņa plašajā literārajā mantojumā ir būtiska vieta. Tie ir teksti, kuru emocionālā un literārā vērtība saglabājas cauri paaudzēm.

Klausāmgrāmatu ierunājusi Ninuce Leimane, saliekot jaunus uzsvarus, atbrīvojoties no ierastās bērnišķīgās intonācijas adresētās dzejas lasījumā, tādējādi piesaistot un ieinteresējot klausītājus apgūt nedaudz piemirsto un līdz šim virspusēji apgūto Raiņa bērnu dzejas kopu. Klausāmgrāmatas noformējumā izmantota Dzintras Aulmanes ilustrācija Rozes Stiebras animācijas filmai “Zelta sietiņš” pēc Raiņa dzejas motīviem.

Līdz šim sērijā ”Klausāmgrāmata” izdoti: Džīnas Vebsteres ”Garkājtētiņš”, Māras Cielēnas ”Pulksteņu nakts gaitas”, Margaritas Stārastes ”Pintiķu ciems”, Sudrabu Edžus ”Dullais Dauka”, Jāņa Ezeriņa ”Noveles”, Imanta Ziedoņa ”Kukainīt, re, kā saule spīd”, Gundegas Repšes ”Septiņi stāsti par mīlu”, Noras Ikstenas ”Dzīves svinēšana”, Vizmas Belševicas ”Melns – sarkans – zelts”, Ulža Bērziņa ”Izņemts no skolas”, Ingas Gailes ”Āda”, Aivara Neibarta ”Bumbulītis un Ņukucītis”.

No 25. septembra klausāmgrāmata ”Zelta sietiņš” nopērkama grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards", internetā apgadsmansards.lv un drīzumā lielākajās grāmatnīcās Latvijā

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt