Gaismas pilī notiks saruna ar Latvijā rakstošiem citu tautību autoriem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

28. martā plkst. 17.00 LNB Draugu telpā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība aicina uz sarunu cikla “Stāsta otra puse“ otro jeb marta sarunu “Kad rakstot no svešinieka kļūsti par savējo”.  

Kā informēja pasākuma organizatori, sarunas viesi būs Latvijā rakstoši un publicēti citu tautību autori: krievu rakstnieks, tulkotājs, publicists Roalds Dobrovenskis, britu rakstnieks un žurnālists Maiks Koljērs,  dzejniece, mūziķe un māksliniece Jeļena Glazova. Sarunu vadīs kultūras žurnāliste Liega Piešiņa un taujās viesiem, kādu viņi redz Latviju un kāda tā parādās viņu literārajos darbos.  

„Kad rakstot no svešinieka kļūsti par savējo“ būs saruna ar grāmatu autoriem, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda, bet viņu literārie un radošie darbi top un tiek izdoti Latvijā. 

Ciklā “Stāsta otra puse“ sarunas ir par un ap grāmatām un to autoriem, vēsturiskām un aktuālām tēmām, kas atspoguļotas literārajos darbos, atrodamas  LNB krājuma bagātībā vai saistās ar rakstnieka personību. Sarunu mērķis ir atrast un pulcēt domubiedrus un bibliotēkas draugus, rosināt jēgpilni domāt un atklāt līdz šim nezināmo un nedzirdēto jeb katra stāsta “otru pusi“. 

 “Stāsta otra puse“ ir iespēja neformālā gaisotnē satikt radošas un iedvesmojošas personības Latvijā ar īpašiem dzīvesstāstiem, cilvēkus, kas piedzīvojuši īpašus vēsturiskus notikumus vai izmantojuši tos par iedvesmu un bāzi radošu un literāru darbu radīšanai.

Sarunu cikla tikšanās notiek reizi mēnesī LNB Draugu telpā, informācija par tām ir pieejama mājaslapā, LNB Atbalsta biedrības Facebook kontā un LNB Draugu telpā. Pasākumi ir bez maksas, un tajos var piedalīties ikviens interesents. LNB Draugu telpa atrodas LNB 1. stāvā. To 2017. gadā izveidoja un atklāja LNB Atbalsta biedrība kā vietu suvenīriem, grāmatām, notikumiem, kā telpu, kur pulcēties un tikties bibliotēkas draugiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti