Ar dzejas lasījumiem uzstāsies Rokpelnis, Štelmahere, Draguns, Treibergs un Meļķe

Kaņepes Kultūras centrā notiks apgaismotie lasījumi “Reliģija ārpus robežām”, kuros savus darbus lasīs dzejnieki Jānis Rokpelnis, Ruta Štelmahere, Pēteris Draguns, Toms Treibergs un Marija Luīze Meļķe.

Lasījumi notiks 25. februārī plkst. 19.00 pasākumu cikla “Februāris – Teoloģijas mēnesis” ietvaros, kas katru gadu notiek, atzīmējot Teoloģijas fakultātes dibināšanu, informēja Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātē.

Šogad viens no Teoloģijas fakultātes 99. gadu jubilejas mēneša mērķiem ir izvest reliģiju un teoloģiju ārpus akadēmiskās vides, atspoguļojot dažādus šīs nozares slāņus un dārgumus. Savukārt lasījumi ir nozīmīgi tieši spējā atrast balansu starp iedomāto un reālo, sniegt šķipsniņu akmenī cirsto faktu, nepazaudējot transcendenci

Teoloģijas mēneša ietvaros dažādi latviešu dzejnieki lasīs savus darbus par reliģiju ārpus robežām. Reliģija nesniedzas pāri akadēmiskām robežām vien, tā pārkāpj arī laika, telpas un emocionālās robežas. Lasījumos dzejnieki apskatīs reliģiskos fenomenus dažādos aspektos, saskatot iespējas pārkāpt un rotaļāties ar reliģiju un tās robežām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti