Aicina pieteikt autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība aicina pieteikt literārus autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai (LALIGABA).

Literatūras gada balvas konkursā tiks izvērtēti, nominēti un apbalvoti Latvijā 2018.gadā izdotu autordarbu pirmizdevumi latviešu valodā piecās kategorijās – labākais dzejas oriģināldarbs, labākais prozas oriģināldarbs, labākais oriģināldarbs bērniem, labākais ārvalstu literatūras tulkojums un spilgtākā debija literatūrā, informēja Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja Andra Konste.

Līdztekus tiek gaidīti ierosinājumi speciālbalvai par nozīmīgu veikumu Latvijas literatūrā mazākumtautību vai latviešu valodā, kas neiekļaujas nevienā no minētajām kategorijām, kā arī pieteikumi mūža ieguldījuma balvai par ilggadīgu, literāri augstvērtīgu veikumu Latvijas dzejā, prozā, dramaturģijā, kritikā vai tulkošanā latviešu valodā, kā arī par būtisku ieguldījumu Latvijas rakstniecības pazīstamības veicināšanā.  

2018.gadā izdotos literāros autordarbus aicina iesniegt jau šobrīd – Latvijas Rakstnieku savienībā – Rīgā, A.Čaka ielā 37-1 pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.12 līdz plkst.16, tālrunis saziņai – 67555180. Pieteikumi iesniedzami brīvā rakstiskā formā, pievienojot 3 eksemplārus no katra autordarba. Pieteikumu iesniegšanas pēdējā diena ir 2019.gada 31.janvāris.

Latvijas literatūras gada balvas nolikums pieejams balvas mājaslapā, kā arī Latvijas Rakstnieku savienības un Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas tīmekļa vietnēs

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti