VIDEO: «Artdocfest» diskusija «Propaganda. Instrumenti un uzdevumi»

LSM.lv sadarbībā ar Rīgas Starptautisko kino festivālu (Riga IFF) piedāvāja tiešraidē "Artdocfest/Riga" apaļā galda diskusiju par tēmu "Propaganda. Instrumenti un uzdevumi".

Apaļā galda diskusija, kas tiek rīkota ar Adenauera fonda atbalstu, veltīta tēmai "Propaganda. Instrumenti un uzdevumi". Baltijas iedzīvotāji – jo īpaši tie, kuri saskarsmē lieto krievu valodu – beidzamajā laikā personīgi izjūt propagandas uzbrukumus no kaimiņvalsts puses. Tomēr sabiedrībā nav vienotas izpratnes par to, kas ir šo uzbrukumu praktiskā jēga. Iespējams, diskusija ar audiovizuālā satura radīšanas profesionāļiem, kopīgs propagandas tehnoloģiju aplūkojums palīdzēs pietuvoties to stratēģiju un uzdevumu izpratnei, kurus izvirza valsts, kas izvērš plašu informatīvo karu.

Diskusijā piedalījās Krievijas un Latvijas dokumentālisti, politiķi, mediju pārstāvji. Diskusijas moderatore - radio “Brīvība” komentētāja, dzejniece Jeļena Fanailova.

Jau vēstīts, ka no 7. līdz 17. septembrim „Splendid Palace” (arī – „Kino Bize” un „K Suns”) ar vairāk nekā 120 filmām 9 programmās norisinās Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF).

Sekot lsm.lv tiešraidēm var arī lsm.lv "Facebook" kanālā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kultūrtelpa
Kultūra
Jaunākie
Interesanti