Vecgada vakars Rīgā – ar anša, «Carnival Youth» un Ralfa Eilanda koncertiem un gaismas šoviem

Vecgada vakarā laukumā pie Rīgas Kongresu nama uzstāsies humorroka grupa "Pirmais kurss", reperis ansis ar pavadošajiem mūziķiem, grupa "Carnival Youth", kā arī repa apvienība "Kreisais krasts". Savukārt teritorijā starp Rātslaukumu un Strēlnieku laukumu plašākai auditorijai muzicēs rokgrupa "Dzelzs vilks", Ralfs Eilands ar pavadošajiem mūziķiem, bungu un dūdu grupa "Auļi", kā arī alternatīvā roka grupa "Sudden Lights", informēja Rīgas domes pārstāvji.

Abās norises vietās gadumijā – plkst. 00.00 – ir paredzēts arī neliels gaismas šovs ar pirotehnikas elementiem kā simbols 2022. gada noslēgumam un 2023. gada sagaidīšanai.

Tāpat rīdziniekiem un pilsētas viesiem gadumijā – līdz pulksten 02.00 – būs pieejams svētku dāvanu un gardumu tirdziņš Doma laukumā (ar kultūras programmu) un Esplanādes parkā (ar muzikālo noformējumu, panorāmas ratu un "Trušu karalisti"). Būs iespēja arī izstaigāt "Ziemassvētku gaismas taku", aplūkojot mirdzošus gaismas objektus, kur tos papildinās pazīstamas melodijas.

Ceturtdien, 8. decembrī, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas lēma Jaunā gada sagaidīšanas svinību rīkošanai galvaspilsētā piešķirt 250 000 eiro, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

Kopējais komitejas atbalstītais pašvaldības budžeta finansējums 2023. gada sagaidīšanas svinībām ir 250 000 eiro. No tiem 63% veidos svinību tehniskais nodrošinājums, 28% – mākslinieku honorāri, 7% – uzņēmuma līgumu izmaksas un 2% – autortiesību izdevumi.

Jaunā gada sagaidīšanas svinības iedzīvotāju plaši izrādītās intereses adventes laikā un drošības apsvērumu dēļ ir plānots rīkot divās norises vietās – laukumā pie Rīgas Kongresu nama un teritorijā starp Rātslaukumu un Strēlnieku laukumu.

Plašāka informācija par Jaunā gada sagaidīšanas svinībām, ko rīkos Ziemeļrīgas kultūras apvienība, tiks sniegta atsevišķi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti