Kultūras Rondo

Latvijas simtgadei veltīta tēlniecības izstāde "Ceļš"

Kultūras Rondo

Konferencē spriež par izaicinājumiem, ar kādiem sastopas personībām veltītie muzeji

Top izdevums par nozīmīgiem Baltijas valstu kultūras mantojuma objektiem

Top izdevums par Baltijas valstu simt nozīmīgākajiem kultūras mantojuma objektiem

Eiropas kultūras mantojuma dienas Latvijā notiks no 14.līdz 16. septembrim. Tām gatavojoties, top izdevums par Baltijas valstu simt nozīmīgākajiem kultūras mantojuma objektiem, tiem, kurus vajadzētu zināt katram kaimiņam.

Izdevumā, kurš iznāks jau augusta beigās, būs iekļauti 33 Lietuvas objekti, 33 Igaunijas objekti un 33 Latvijas objekti, Latvijas Radio raidījumā "Kultūras Rondo” skaidro Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes Kultūras mantojuma politikas daļas speciāliste Alma Kaurāte.

Latvijā šogad Eiropas kultūras mantojuma dienu pasākumi būs veltīti Latvijas Republikas dibināšanai un attīstībai. Pasākumu programmu veidos septiņas tematiskās līnijās: valsts ideja, valsts izcīnīšana, valsts izveide un pašapziņa, neatkarības un brīvības gara uzturēšana okupācijas laikā, atmoda un valsts atgūšana, valsts atjaunošana un iekļaušanās starptautiskā apritē un lielie sapņi. Attiecīgi varēs izzināt vietas un notikumus, kas saistīti ar katru tēmu. Tāpat Eiropas kultūras mantojuma dienu laikā norisināsies sadarbības pasākumi kopā ar igauņiem, lietuviešiem un poļiem, atminoties sadarbību Latvijas neatkarības izcīnīšanā.

Eiropas kultūras mantojuma dienu programma jau drīz būs pieejama mājaslapā "mantojums.lv".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kultūrtelpa
Kultūra
Jaunākie
Interesanti