Rīta Panorāma

«Skroderdienu Silmačos» gaisotne Leļļu teātrī

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Intervija ar Žaneti Grendi, Maiju Jaunzemi, Baibu Ērgli un Dārtu Apsīti

Saulgriežos Latvijas pierobežā notiks akcija «Izgaismo Latviju»

21. jūnijā jau otro gadu notiks akcija “Izgaismo Latviju”, ko organizē Imanta Ziedoņa muzejs un Latvijas pierobežas pašvaldības. Šogad atšķirībā no pērnā gada dalībnieki akcijā varēs piedalīties sev visērtākajā laikā, informē Imanta Ziedoņa muzeja pārstāvji.

Akcijā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs un noiet kaut vai tikai vienu Sirdskilometru Latvijas pierobežā, lai pēc tam šīs dienas vakarā pulcētos pašvaldību organizētajās ugunskuru vietās.

Ar plašu kultūras programmu akcijā šogad iesaistījušies vairāk nekā 20 novadi – notiks koncerti, mākslas priekšnesumi un dažādas saulgriežu dienai veltītas aktivitātes Kolkā, Ziemupē, Aknīstē un citos novados.

“Pērn bija vairāk nekā 2000 brīvprātīgo, kuri nogāja savu Sirdskilometru, liela daļa Latvijas tika noieta vienā laikā. Taču šogad mēs aicinām iet sev ērtā laikā, doties ceļā, atklāt skaisto un pieteikties savam Sirdskilometram akcijas mājaslapā,” LTV "Rīta Panorāmā" aicina muzeja vadītāja Maija Jaunzeme.

"Tā ir mūsu misija - vairot un krāt skaisto," par akcijas ideju teic tā Imanta Ziedoņa uzticības padomes pārstāve Žanete Jaunzeme-Grende. 

1 komentārs
Anonīms lietotājs 22483
Kaut ko tik stulbu laikam tikai fonds "Viegli" var izdomāt. Valsts robežas apiešana nozīmē, ka iet pa robežu, nevis, kur sanāk. Tad jau gājiens uz wc arī jāieskaita. Lampiņas arī laikam var iedegt, kad grib un kur grib, bet iztēloties, ka iededz Saulgriežos uz robežas. Baisi, ka cilvēki neredz, cik tas ir neloģiski un absurdi un ka šādas muļķības popularizē par nodokļiem uzturēti sabiedriskie mediji.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Kultūrtelpa
Kultūra
Jaunākie
Interesanti