Sarunu festivāla «Lampa» pasākumus varēs piedzīvot 80 kopā skatīšanās vietās visā Latvijā

Pavisam 80 kopā skatīšanās vietās un studijās no Liepājas līdz Balviem un no Bauskas līdz Mazsalacai, kā arī Vācijā un Lielbritānijā šogad notiks sestais Sarunu festivāls “Lampa”. To varēs piedzīvot no 2. līdz 5. septembrim tiešraidē, klātienē festivāla studijās Rīgā, Cēsīs un Rēzeknē, un kopā skatīšanās vietās, kas būs atvērtas un pieejamas ikvienam interesentam, ievērojot noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, informēja organizatori.

Kopā skatīšanās vieta – tā ir vieta jebkur Latvijā un pasaulē, kur svarīgas “Lampas” vērtības, jebkura brīvi pieejama vieta, kur iespējams sanākt kopā, kopīgi skatīties festivāla tiešraidi un veidot sarunu par šī gada “Lampas” pasākumiem, skaidroja festivāla rīkotāji.

“Īpaši aktīvas ir bibliotēkas – vairāk nekā ceturtā daļa no visām kopā skatīšanās vietām, kur spīdēs šī gada “Lampa”. Taču iesaistās gan kultūras un saieta nami un jauniešu centri, gan koncertzāles, skolas, krodziņi un kafejnīcas, un arī dažādas populāras ārtelpas, piemēram, rīdzinieku iecienītais Kalnciema kvartāls un teritorija pie Āgenskalna tirgus. Šī gada “Lampas” virstēma ir “Kopā”, un visa festivāla komanda patiešām ļoti priecājas, ka virstēma caurvīs ne tikai “Lampas” sarunas, bet izpaužas arī šādā kopīgā un aktīvā pašorganizēšanās procesā, padarot “Lampu” pieejamāku nekā jebkad,” gandarījumu pauž festivāla direktore Ieva Morica.

Festivāla mājaslapā ir pieejama kopā skatīšanās vietu karte, kas līdz augusta beigām vēl tiks papildināta. Festivāla mājaslapā izvietotajā kartē tiks atzīmētas visas oficiālās “Lampas” skatīšanās vietas, lai ikviens varētu izvēlēties sev tuvāko un piemērotāko, kopā izbaudot šī gada festivālu.

Tāpat joprojām ir iespējams pieteikt savu kopā skatīšanās vietu, rakstot uz [email protected] Kopā skatīšanās vietu saimnieki tiešsaistē var atrast sīkāku informāciju par pieteikšanos.

Lai arī “Lampas” galvenā norises “vieta” šogad būs festivāla mājaslapa, kurā vienkopus pieejami visi šī gada pasākumi gan tiešraidēs, gan pēc tam arhīvā, daļa pasākumu būs atvērti arī apmeklējumam. Darbosies studija “Lampas” pastāvīgajā mājvietā Cēsīs (Vidzemes koncertzālē), kā arī Rīgā (kinoteātrī “Splendid Palace”, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Balasta dambī pie “Swedbank” ēkas) un Rēzeknē (Latgales vēstniecībā “Gors”), tāpat arī daļa pasākumu rīkotāju atvērs savus birojus, pagalmus un citas norises vietas. Tomēr jārēķinās, ka vietu skaits būs ierobežots. Pasākumus varēs apmeklēt, savu kārtu gaidot dzīvajā rindā un ievērojot distanci. Informācija par katra pasākuma apmeklējuma iespējām atrodama festivāla mājaslapā pie katra pasākuma apraksta.

Festivāla komandu veido fonds atvērtai sabiedrībai “Dots”, “Swedbank Latvija”, Cēsu novada pašvaldība, “British Council” pārstāvniecība Latvijā, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White” un reklāmas aģentūra “Armadillo”.  Festivāla norisi arī atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, atvērtās sabiedrības fondi, Eiropas Kultūras fonds, Konrāda Adenauera fonds, “Latvijas Valsts meži”, kā arī uzņēmumi “Latvijas finieris”, “Enefit” un “DPD Latvija”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt