«Radio Naba» atzīmēs 20. dzimšanas dienu ar koncertnotikumu Vagonu hallē

Latvijas radio 6 – LU "Radio Naba" 1. decembrī ar īpašu programmu tiešajā ēterā svinēs savu divdesmito pastāvēšanas gadadienu. Visas dienas garumā varēs dzirdēt un redzēt dzīvās mūzikas koncertus, dzejas lasījumus, ētera instruktoru sarunas un intervijas ar īpašiem viesiem, bet klausītājiem būs iespēja piedalīties konkursos. Savukārt 2. decembrī pulksten 19.00 "Radio Naba" aicina visus klausītājus un radio atbalstītājus uz svētku koncertnotikumu Vagonu hallē, informēja radio pārstāvji.

Par dzimšanas dienas tradīciju ir kļuvuši dzīvās mūzikas koncertmaratoni no radio studijas, kas noris pamīšus ar radio instruktoru īpašiem svētku speciālizlaidumiem. Šogad svinīgā programma sāksies plkst. 8.00 ar "Digitālo brokastu" speciālizlaidumu. Programmu veidos mūzikas instruktori no raidījumiem "Nabarīts", "Studentu pietura", "Kinetic", "Bitīt matos", "KŪL", "Zibens pa dibenu" un "Bron-hīts", kā arī citi pārsteiguma viesi.

Visas dienas garumā būs iespējams klausīties dzejas lasījumus, kuros piedalīsies dzejnieki Marija Luīze Meļķe, Lote Vilma Vītiņa, Signe Viška, Edvards Kuks, Toms Treibergs, Ivars Šteinbergs, Kaspars Zalāns, Ilmārs Šlāpins, Raimonds Ķirķis, Lauris Veips.

Svētku koncertprogrammu veidos mūziķi: "Purple Negative", Madara, "Bēdu brāļi", Rūta Ķergalve un "Melk", Vultura, "Nikotīņi", "Negatīvs", "+K+M+B".

Programmu varēs klausīties "Radio Naba" FM 95,8, naba.lv un vērot video tiešraidē "Facebook" un "YouTube".

Savukārt 2. decembrī plkst. 19.00 "Radio Naba" aicina radio klausītājus uz svētku koncertnotikumu Vagonu hallē. Vakara muzikāli māksliniecisko programmu veidos spilgti dažādu paaudžu mākslinieki no Norvēģijas, Igaunijas un Latvijas – pašmāju muzikālā apvienība DJ Krankenwagen, igauņu pankroka grupa "J.M.K.E." un norvēģu mākslinieks Sturle Dagslands (Sturle Dagsland) kopā ar brāli Sjur Dagslandu (Sjur Dagsland). Par DJ programmu un dažādiem pārsteigumiem rūpēsies "Radio Naba" ētera instruktori.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti