Par LKA rektori ievēlēta Rūta Muktupāvela

Par Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) rektori ievēlēta LKA Zinātniskās pētniecības centra vadītāja Rūta Muktupāvela, liecina lsm.lv rīcībā esošā informācija.

Kā iepriekš vēstīts, šogad ilggadējam LKA vadītajam profesoram Jānim Siliņam beidzas otrais termiņš augstskolas rektora amatā, un LKA Satversmes sapulcē 31.martā notika jaunā rektora vēlēšanas.

Uz LKA rektora amatu pretendēja Teātra un audiovizuālās mākslas katedras vadītāja prof., Dr. art. Inga Pērkone-Redoviča, kuru izvirzījusi Teātra un audiovizuālās mākslas katedra, LKA Zinātniskās pētniecības centra vadītāja, Kultūras teorijas un vēstures katedras asoc. prof., Dr. art. Rūta Muktupāvela, kuru izvirzījusi Kultūras teorijas un vēstures katedra, Kultūras socioloģijas un menedžmenta katedra, vispārējais personāls un Studējošo pašpārvalde, kā arī LKA Senāta priekšsēdētājs, Kultūras teorijas un vēstures katedras asoc. prof., Dr. Phil. Edmunds Apsalons un Kultūras socioloģijas un menedžmenta katedras profesors, Dr. Phil. Ivars Bērziņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti