Operas Lielā zāle šogad iznomāta divpadsmit pasākumiem

Latvijas Nacionālās operas (LNO) Lielā zāle šogad iznomāta divpadsmit dažādiem pasākumiem, kas nav saistīti ar izrāžu vai koncertu rīkošanu, pastāstīja LNO sabiedrisko attiecību vadītāja Aiga Sprindža.

LNO iznomā telpas pasākumiem, ja tie ir saskaņoti ar LNO darba plānu vai ārpus sezonas izrādēm. Balstoties uz LNO rīkojumu un izstrādāto telpu nomas cenrādi, tādiem pasākumiem kā "Latvijas lepnums", "Nāc līdzās", "Eņģeļi pār Latviju" telpas tiek iznomātas par pašizmaksu, bet nepārprotamiem komercpasākumiem tiek piemērota komerccena," paskaidroja Sprindža.

Šogad pašizmaksas izcenojums piemērots diviem pasākumiem, kas notikuši LNO Lielajā zālē.

LNO Lielo zāli savas 60.dzimšanas dienas svinībām noīrējis arī Starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa "Jaunais vilnis" rīkotājs Igors Krutojs. Viņam par dzimšanas dienas pasākumu, kas LNO Lielajā zālē notiks 29.jūlijā, jāsamaksā 9873,6 eiro.

Rīgas domes sabiedrisko attiecību speciālists Uģis Vidauskis sacīja, ka dome nav saņēmusi pieteikumus par publiska pasākuma, tostarp salūta, rīkošanu operas nama tuvumā 29. jūlijā, tādēļ nekādi ierobežojumi transporta satiksmē vai gājēju kustībā Krutoja pasākuma laikā nav paredzēti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kultūrtelpa
Kultūra
Jaunākie
Interesanti