Jaunā katalogā apkopota informācija par vairāk nekā 170 Latvijas muzejiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Latvijas Muzeju biedrība (LMB) ir izveidojusi jaunu katalogu "Muzeji Latvijā", kurā apkopota informācija par vairāk nekā 170 muzejiem, medijus informē LMB pārstāvji.

Katalogs "Muzeji Latvijā" ir pieejams LMB mājaslapā.

Ierakstot kataloga meklēšanas logā muzeja nosaukumu, iespējams iegūt informāciju par muzeja piedāvājumu, darba laiku, ieejas maksu, adresi, kontaktiem un novietojumu Latvijas kartē. Katra muzeja profila lapu papildina ilustratīvi foto attēli un apraksts.

Katalogs piedāvā iespēju arī veikt detalizētu meklēšanu, atlasot muzejus pēc pakalpojumiem, kas apmeklētājiem, plānojot muzeja apmeklējumu, ir būtiski. Starp tiem ir bezmaksas autostāvietas pieejamība, muzeja piemērotība apmeklētājiem ar kustību traucējumiem, telpa bērna pārtīšanai un pabarošanai, kafejnīcas vai restorāna pieejamība, piedāvājums ģimenēm ar bērniem. Tāpat ir iespēja meklēt muzejus pēc interesējošām tēmām – piemēram, vēsture, māksla, medicīna, personība, sports, mūzika, amatniecība.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, daļa Latvijas muzeju saviem apmeklētājiem piedāvā iepriekšējā pieraksta sistēmu, kas paredz attālinātu reģistrēšanos muzeja apmeklējumam noteiktos laikos. Arī šī iespēja redzama jaunajā katalogā.

Katalogs "Muzeji Latvijā" kalpo arī kā Latvijas muzeju datubāze, jo citas līdzvērtīgas iespējas iegūt informāciju par tik daudziem Latvijas muzejiem vienuviet šobrīd nav, norāda Latvijas Muzeju biedrībā.

Drīzumā katalogs "Muzeji Latvijā" būs pieejams arī angļu valodā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti