Interneta tiešraidē diskutēs, kā kultūrai pārdzīvot vasaru Covid-19 krīzes apstākļos

Latvijas Televīzijas tiešsaistes pārraidē “100 g kultūras diskusija” 26. maijā pulksten 19.00 uz sarunu aicinātie nozares pārstāvji, eksperti un politiķi diskutēs, kā kultūrai pārdzīvot vasaru Covid-19 krīzes apstākļos.

Kā, mīkstinoties ierobežojumiem, atsākt kultūras pasākumu norisi? Kā plānot pasākumus, ja nav skaidrības par turpmākiem valdības soļiem, atceļot vai ierobežojot pieļaujamo apmeklētāju skaitu? Vai ekonomiski ir pamatoti atsākt pasākumus ar niecīgu apmeklētāju skaitu? Vai kultūra kļūs elitāra, proti, pieejama tikai šauram cilvēku lokam?

Šie jautājumi ir svarīgi ikvienam kultūras pasākumu apmeklētājam, arī pasākumu rīkotājiem un māksliniekiem, tāpēc uz "100 g kultūras diskusiju" aicināti festivāla “Positivus” rīkotājs Ģirts Majors, mūziķe Agnese Rakovska, kultūras ministrs Nauris Puntulis (Nacionālā apvienība), finanšu ministra padomnieks Ints Dālderis ("Jaunā Vienotība") un Slimību profilakses un kontroles centra speciālists Jurijs Perevoščikovs.

Diskusiju vadīs kultūras žurnāliste Gunta Gaidamaviča.

“100 g kultūras diskusija” tiešraide – otrdien, 26. maijā, pulksten 19.00 sabiedrisko mediju portālā LSM.lv un sabiedrisko mediju kultūras saturam veltītajā “Facebook” lapā "100 g kultūras", kur skatītājiem iespējams iesaistīties sarunā, komentāros izsakot savu viedokli un uzdodot jautājumus diskusijas dalībniekiem.

Par "100 g kultūras diskusija"

“100 g kultūras diskusija” notiek reizi mēnesī. To iespējams skatīties tiešraidē vai ierakstā portālā LSM.lv, Replay.lv, “Facebook” lapā “100 g kultūras” un Latvijas Televīzijas “Youtube” kanālā.

Informācija par sarunu tēmām un norises laikiem pieejama “100 g kultūras” sociālo mediju kontos. Diskusiju veido LTV raidījuma “Kultūršoks” komanda – žurnālistes Gunta Gaidamaviča, Henrieta Verhoustinska un Zane Brikmane.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kultūrtelpa
Kultūra
Jaunākie
Interesanti