Rīta Panorāma

Šī diena vēsturē - 24. februāris

Rīta Panorāma

JRT aktieri satiekas ar DZEJU

Līdz 3. martam vēl var pieteikt nominantus balvai «Laiks Ziedonim»

Holšteins-Upmanis: Šobrīd saņemam divus, trīs pieteikumus balvai «Laiks Ziedonim» stundā

Šobrīd ātrums, ar kādu tiek pieteikti kandidāti uz balvu „Laiks Ziedonim”, ir divi līdz trīs pieteikumi stundā, ceturtdien, 27.februārī, Latvijas Televīzijas raidījumā „Rīta Panorāma” atklāja fonda „Viegli” valdes loceklis Jānis Holšteins-Upmanis.

Pagaidām viss ir ļoti labi. Mūs ļoti priecē tas, ka ir ļoti daudz interesantu pieteikumu,” uzsvēra Jānis Holšteins-Upmanis, stāstot, ka iepriekš saņemti vidēji apmēram septiņi pieteikumi  dienā.

Kā norāda fonda valdes loceklis, pēc tam sekos grūtākā daļa – kā iepazīstināt Latviju ar šiem pieteikumiem.

Kā iepriekš vēstīts, pieteikšanas un pieteikšanās termiņš 2014.gada 3.marts. Pieteikties var indivīds vai cilvēku grupa, kas ar izciliem sasniegumiem darbojas attiecīgajā nozarē un atbilst Apbalvojuma vērtībām.

Projekts „Laiks Ziedonim”  tapis, sadarbojoties Imanta Ziedoņa fondam „Viegli” un  Latvijas Televīzijai. Balvas tiks piešķirtas piecās nominācijās, katra no tām iezīmē vēlamās pretendentu kvalitātes – vai tā būtu darbība akadēmiskajā darbā, novadpētniecībā, saimniekošanā, darbā ar jauniešiem vai latviešu kultūras izplatīšanu ārzemēs. Katrai nominācijai ir piesaistīta atbilstoša ekspertu grupa. Rezultāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā  3. maijā, tiešraidē, Latvijas Televīzijā.

27.februārī aprit gads kopš mūžībā aizgājis latviešu dzejnieks Imants Ziedonis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kultūrtelpa
Kultūra
Jaunākie
Interesanti