Panorāma

Svētki patvēruma meklētājiem

Panorāma

Pedofilam – 17 gadu cietumā

Diskutē par Okupācijas muzeja rekonstrukciju

Atzinumu par Okupācijas muzeja piebūves celtniecības projektu sniegs līdz 15.janvārim

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Rīgas pilsētas arhitekta birojs atzinumu par Okupācijas muzeja piebūves būvniecības projektu Rīgas pilsētas būvvaldei sniegs līdz 2016.gada 15.janvārim, pirmdienas vakarā diskusijā par muzeja rekonstrukcijas risinājumiem sacīja biroja vadītājs Gvido Princis.

Uzklausot arhitekti Iju Rudzīti, kura prezentēja projektā veiktās korekcijas, Princis norādīja, ka atsevišķos jautājumos ir redzams progress. Princis atzīmēja - ņemot vērā, ka būvvaldei savs galīgais lēmums par būvatļaujas izsniegšanu jāpieņem līdz 25.janvārim, Rīgas pilsētas arhitektu birojs savu atzinumu sniegs līdz 15.janvārim.

Princis arī solīja, ka šī vakara diskusijā izskanējušie viedokļi tiks ņemti vērā, veidojot atzinumu.

Diskusijā bija dažādi viedokļi, tai skaitā, ka Okupācijas muzejam savās telpās jāatgriežas jau ar jauno piebūvi, kā arī tādi, ka tieši Rīgas pilsētas arhitekta birojs ir tas, kas kavē attīstību. Tāpat atbildīgās puses tika aicinātas nekavēties ar lēmuma pieņemšanu, ņemot vērā, ka 2018.gads, kad būvniecības otrās kārtas darbiem jābūt pabeigtiem, vairs "nav aiz kalniem".

Jau ziņots, ka, pamatojoties uz 8.septembrī būvvaldē saņemto negatīvo Rīgas pilsētas arhitekta atzinumu par būvniecības ieceri ēkas pārbūvei Latviešu strēlnieku laukumā 1 un ieteikumu neizsniegt būvatļauju tās realizācijai, attīstītājam bija nepieciešams veikt ieceres risinājumu korekcijas.

Ņemot vērā būvniecības aizkavēšanos, valdība novembra sākumā nolēma, ka Okupācijas muzeja rekonstrukcijas un tā piebūves - Nākotnes nama - pirmās kārtas būvniecības darbu pabeigšanas termiņš ir 2017.gada 30.septembris un otrās kārtas būvniecības darbiem, arī tēlniecības mākslas darbam, pabeigšanas termiņš ir 2018.gada 30.marts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti