Kultūras ziņas

Rainis un Aspazija naktī dejo bibliotēkā

Kultūras ziņas

Grupa «The Sound Poets» iepazīstina klausītājus ar albumu «Pulsē»

Četras fotogrāfes izstādē par dzimti, reliģiju un atmiņām

Trīs dienas galerijā «Noass» skatāma fotoizstāde «Nezināmais. Mainīgais»

Tikai trīs dienas no 27. līdz 29.novembrim peldošajā mākslas galerijā “Noass” skatāma izstāde “Nezināmais. Mainīgais”, kurā piedalās jaunās fotogrāfes Gita Jankovska, Egita Podniece, Jekaterina Sjomkina un Kate Švinka.

Grupas izstādē aplūkojami četri fotogrāfijas autorprojekti par vienotu tēmu – cilvēka identitāte, kas tiek atklāta no reliģiskās, vietas, dzimtes un atmiņu perspektīvas. Katrs stāsts paplašina skatītāja izpratni par fotogrāfijas kā medija iespējām konstruēt vēstījumu. Šķietami haotiska tēlu kombinācija, realitātes fragmentācija un sagrozīšana mijas ar dalīšanos pieredzēs – personiskās un identitātes neskaidro robežu laukam piederošās.

Egita Podniece attēlu sērijā “Mājas” izzina, kā viņas personību raksturo un maina identificēšanās ar vairākām dzīvesvietām, savukārt Gita Jankovska projektā “Atmiņu (de)konstrukcija” pēta atmiņu nozīmi identitātes transformācijā, uzsverot bezapziņas klātbūtni darbu veidošanas procesā.

Kates Švinkas fotoprojektā “Svētceļojums” tiek atklāts autores kritiskais skatījums uz reliģiskās pārliecības daudznozīmīgajām saiknēm ar personas identitāti, bet Jekaterina Sjomkina darbu sērijā “Pēc noklusējuma” pievēršas sievietes un sievišķības reprezentācijas aspektiem. Katra fotostāsta valodai ir raksturīgi meklējumi pēcfotogrāfijas (post photography) teritorijā, kuras ietvaros medija kvalitātes tiek pārvērtētas un mainītas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt