Skaties Manska dokumentālo filmu «Putina liecinieki»!

Sabiedrisko mediju portāls Replay.lv piedāvā iespēju līdz 26. februāra vakaram noskatīties režisora Vitālija Manska dokumentālo filmu “Putina liecinieki”. Filmu iespējams noskatīties gan oriģinālvalodā, proti, krieviski, gan ar tulkojumu latviski.

Rīgas Starptautiskajā kinofestivālā izrādītā režisora Vitālija Manska dokumentālā filma “Putina liecinieki” ir guvusi plašu starptautisku ievērību un arī kritiku. Filma sniedz ieskatu Kremļa aizkulisēs 2000. gadā, kad Vladimirs Putins pirmo reizi tika ievēlēts par Krievijas prezidentu.

Raugoties uz teju 20 gadus seno nofilmēto materiālu, tā laika notikumi ir ieguvuši citu nozīmi. Filmu veido Manska ģimenes video arhīvu materiāli un personiskas sarunas, līdz šim neredzēti kadri no Putina ikdienas dzīves, intervijas ar Borisu Jeļcinu, Mihailu Gorbačovu un citiem Krievijas varas valdošajiem pārstāvjiem.

Pēc panākumiem Karlovi Varu starptautiskajā kinofestivālā, kur “Putina liecinieki” ieguva galveno balvu dokumentālo filmu konkursā, filmu savās programmās iekļāva vairāk nekā 20 kinofestivālu, tai skaitā tādi prestiži kinoindustrijas pasākumi kā starptautiskie festivāli Toronto (Kanāda), Cīrihē (Šveice), Bergenā (Norvēģija), Stokholmā (Zviedrija), IDFA (Amsterdama Nīderlandē), un citi.

Filma “Putina liecinieki” ir trīs valstu kopražojums, ko veido studijas “Vertov” (Latvija), “GoldenEggProduction” (Šveice) un “HypermarketFilms” (Čehija). Filmas radošajā komandā Latvijas pusi pārstāv skaņu režisors Anrijs Krenbergs, komponists Kārlis Auzāns, montāžas režisore Gunta Ikere, arī režisors Vitālijs Manskis un producente Natālija Manska, kuri kopš 2014. gada beigām dzīvo un strādā Latvijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti