Simtgades filmas «Paradīze 89» skaņas apstrādi veic Vācijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Pašmāju piedzīvojumu filmas visu laiku bērniem “Paradīze 89” veidošana tuvojās noslēgumam, un šobrīd uzsākts pēdējais filmas sagatavošanas posms – skaņu celiņa pēcapstrāde, kas notiek Vācijā.

Lai gan pirmās filmas par “Baltijas ceļu” skaņu režija uzticēta pašmāju skaņu režisoram Ernestam Ansonam, filma ir Latvijas un Vācijas kopprodukcija, tādēļ filmas skaņas pēcapstrāde tiek veikta Vācijā. Šādu lēmumu filmas veidotāji pieņēmuši, vēloties nodrošināt “Paradīze 89” skatītājiem ne tikai vizuālu baudījumu, filmā uzburot astoņdesmitajiem gadiem raksturīgo noskaņu, bet arī akustiski nepārspējamu skaņu.

Skaņas apstrāde tiek veikta skaņu studijā "Metrix Media", kurā ir veidots arī Amerikas Kinoakadēmijas balvai “Oskars” nominētās filmas "Toni Erdmann" skaņu celiņš.

Paradīze 89” skaņu celiņa pēcapstrādes procesā piedalās arī filmas režisore Madara Dišlere.

Režisores Madaras Dišleres spēlfilma “Paradīze 89”, kas stāsta par četru meiteņu piedzīvojumiem laukos “Baltijas ceļa” vasarā, pirmizrādi piedzīvos 23.februārī.

Filmas scenārijs tapis, balstoties uz režisores bērnības atmiņām, un tās mērķis ir raisīt atmiņas 80. gadu bērnos un viņu vecākos, kā arī rosināt diskusijas starp paaudzēm – par Atmodas laika Latviju, par brīvību un par vasaru, pēc kuras viss bija citādi. Filma ir Latvijas un Vācijas producentu kopražojums un viena no filmām programmā "Latvijas filmas Latvijas simtgadei".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti