«Riga IFF» un «Spektrs» piedāvā Hodorovska jaunāko darbu «Nebeidzamā dzeja»

Rīgas Starptautiskais kinofestivāls (Riga IFF) un kinoprojekts “Spektrs” piedāvā leģendārā režisora Alehandro Hodorovska jaunāko darbu “Nebeidzamā dzeja” (“Endless Poetry”). “Nebeidzamā dzeja” kinoteātrī “Splendid Palace” un "Kino Bize" skatāma no piektdienas, 12. janvāra.

Filma ir kā turpinājums Alehandro Hodorovska – ne vien kinorežisora, bet arī rakstnieka, dzejnieka, mūziķa, psihoterapeita un garīgā skolotāja – autobiogrāfiskajam stāstam, kas aizsākās filmā “Realitātes deja” (2013).

Neraugoties uz tēva sašutumu, pagājušā gadsimta 40. gados Hodorovskis pamet mājas, lai īstenotu sapni kļūt par dzejnieku. Viņš iepazīstas ar māksliniekiem, kas reiz kļūs par literatūras dižgariem. Ieslīguši poētisku eksperimentu pasaulē, viņi visi dzīvo tā, kā tikai retais jelkad atļāvies dzīvot: jutekliski, autentiski, brīvi un traki. Sirreālā vizuālajā valodā pasniegta oda skaistuma un iekšējās patiesības meklējumiem.

Filma saņēmusi skatītāju balvu Sanfrancisko starptautiskajā kino festivālā, kā arī nominācijas Lokarno un Minhenes kinofestivālos, bet savu Latvijas pirmizrādi piedzīvoja 2017. gada Rīgas Starptautiskajā kinofestivālā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Kino, foto un TV
Kultūra
Jaunākie
Populārākie
Interesanti