Rīta Panorāma

Intervija ar Guntu Jēkabsoni

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Intervija ar Māru Sleju un Gustavu Terzenu

Raidījums «TE!» atgriezīsies ekrānos septembrī

Ar svaigu skatījumu no 11. septembra piektdienu vakaros LTV atgriezīsies raidījums "TE!", informēja raidījuma pārstāve Eva Šķēle. Tie būs astoņi ceļojumu stāsti laikā, kurus veidos skatītājiem pazīstamā un iecienītā komanda ar jauniem papildspēkiem. Saglabājot piedzīvojuma garšu, rotaļīgumu un izteiktu klātbūtnes sajūtu, jaunais "TE!" meklēs atbildi uz vienu galveno jautājumu: kur īsti Latvija dzīvo vairāk – pagātnē, tagadnē vai nākotnē?

“Cik bieži mēs sev tā no sirds pajautājam – kas pa īstam notiek manā dzīvē? Es tikai nesen sāku sev šādu jautājumu uzdot un tas maina visu. Tas aizved pie atklātām sarunām ar apkārtējo un izgaismo, vai dzīvojam aktīvā pagātnē, pasīvā tagadnē vai sapņainā nākotnē. Tādā pozīcijā sevi atradusi arī visa "TE!" komanda 2020. gadā. Un ar šādu skatu – bez rozā brillēm – dosimies šodienas Latvijā, lai redzētu kāda izskatās mūsu kopējā īstenība,” tā Gustavs Terzens teica par atdzimušo raidījumu TE!. Gustavs būs tas, kurš astoņos raidījumos pieteiks aktuālo tēmu trijos skata punktos – “TE! Bija”, “TE! Ir” un “TE! Būs”.

Gustavs Terzens

“TE! Bija” pagātnes klātbūtnes stāstus veidos Marta Selecka un Dace Salnāja, “TE! Ir” tagadnes svaru uz saviem pleciem iznesīs Māris Olte un Pauls Timrots, savukārt “TE! Būs!” topošo nākotni lejuplādēt steigs Māra Sleja kopā ar TE! ģimenes jaunāko bērnu – aizrautīgo un intensīvi jūtošo Rihardu Sniegu. Jauno "TE!" veidos arī pieredzējušu un drosmīgu režisoru komanda – režisori Uģis Olte, Dainis Kļava, Oskars Miķelsons un Pauls Ķesteris.

Marta Selecka un Dace Salnāja

“VFS Films” vadītājs Uldis Cekulis piebilda: “Turpmāk šis būs nevis jaunatklāšanas, bet Latvijas raidījums – un šāds nosaukums nav mūsu ambīcija, bet patiesa vēlme saprast, kā dzīvot laimīgi nākamajā simtgadē.”

Māra Sleja un Rihards Sniegs.

Jaunais "TE!" rudens sezonā šķetinās astoņas atšķirīgas un visos laikos svarīgas tēmas par Latviju – kaimiņu sadzīvošanu, paaudzes un laika ātrumu, dzīves vidi, izglītošanos, personīgo un valstisko, materiālo un futūristisko, vēsturi kā mantojumu un sociālo līdzatbildību. Savukārt, ņemot vērā skatītāju lielo iesaisti iepriekšējās raidījuma sezonās, "TE!" turpinās iemīļoto tradīciju – grābeklīša slēpšanu un meklēšanu, šoreiz – virtuāli.

"TE!" būs iespējams piedzīvot astoņos piektdienu vakaros LTV 1 no 11. septembra pulksten 21.05 ar diviem atkārtojumiem. Raidījumus varēs noskatīties arī sabiedrisko mediju satura atskaņotājā Replay.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt