Radio «Naba» aicina iesniegt darbus fotokonkursam «Sakari»

Par godu Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes Radio “Naba” 16. dzimšanas dienai tiek izsludināts fotokonkurss ar tēmu “Sakari”. Žūrijas izvēlēti darbi dosies ceļojošā fotoizstādē “16x16", kā arī piedalīsies skatītāju simpātiju balsojumā Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotajā ziņu portālā LSM.lv. Trīs konkursa uzvarētāju darbi saņems Radio “Naba” sadarbības partneru balvas.Līdzīgi kā iepriekšējos gados, kad Radio “Naba” aicināja ikvienu radoši izpausties par tematiku, kuras centrā atradās radio un viss, kas ar to saistīts, arī šogad fotokonkurss izaicina kā topošo, tā esošo fotomākslinieku radošumu un viņu fotoaparātu objektīvus, informēja Radio "Naba" pārstāvji.

Līdz 25. novembrim (ieskaitot) ikviens var pieteikties dalībai šajā konkursā, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Turpat atrodami konkursa noteikumi. Konkurss paredzēts visām vecuma grupām, un tajā var iesniegt 1-2 fotogrāfijas.

Konkursa tēmas “Sakari” interpretācija paver neticami plašas iespējas. No kosmiska mēroga sakariem, sakaru pavadoņiem un pārdomām par to, vai patiesība tiešām ir tur – ārā, līdz iespējai ar fotogrāfiju palīdzību izstāstīt diviem vien zināmu satikšanās stāstu, pat ja reizēm ir sakari, kuri neturpinās ilgāk par vienu nakti. Mūsdienās nokļūt ārpus sakariem nav nemaz tik vienkārši, bet reizēm pietiek aizbraukt mazliet nostāk no pilsētu centriem. Sakari nozīmē arī informācijas apmaiņu un nodrošina mijiedarbību, bet daži sakari mēdz būt īpaši noderīgi.

Katrs fotokonkursa dalībnieks var parādīt savu redzējumu par izvēlēto konkursa tēmu. Aicinām darbos radoši paust redzējumu saskaņā ar savu oriģinālo vēstījumu un apspēlēt kādu sev aktuālu motīvu. Kas tajā būs redzams, paliek katra paša ziņā.

Nepastāvot nekādiem tēmu ierobežojumiem, galveno uzmanību pievērsīsim bilžu kvalitātei – tām jābūt pietiekami lielā izšķirtspējā. Nepietiekamas izšķirtspējas attēli dalībai konkursā netiks reģistrēti. Tēma ir plaša, un neaizmirsīsim – iztēlei robežu nav.

Visnotaļ sakarīga žūrija vērtēs darbus pēc to mākslinieciskās un tehniskās kvalitātes, idejas un atbilstības konkursa radošajai tēmai. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 1. decembrī izstādes atklāšanā radio tiešraidē. 25 žūrijas izvēlēti darbi tiks apbalvoti un piedalīsies ceļojošā fotoizstādē "16x16", 3 labākie autori iegūs papildu balvas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Kino, foto un TV
Kultūra
Jaunākie
Interesanti