Pēc Leldes Kovaļovas romāna «Bezvēsts pazudušās» taps jauns detektīvseriāls

Pēc autores Leldes Kovaļovas debijas romāna “Bezvēsts pazudušās” motīviem tiks veidots detektīvseriāls ar tādu pašu nosaukumu, medijus informē “Tet” sabiedrisko attiecību un korporatīvās komunikācijas direktore Lāsma Trofimova. Seriāla galvenajās lomās apstiprināti aktieri Mārtiņš Vilsons, Lelde Dreimane, Mārtiņš Kalita un Niklāvs Kurpnieks.

Šobrīd notiek seriāla uzņemšanas sagatavošanās darbi, lai pēc iespējas drīzāk sāktu filmēšanas procesu.

Seriāls “Bezvēsts pazudušās” šķetinās divu pazudušu sieviešu meklējumus kādā nomaļā Latvijas mazpilsētā, kuras iedzīvotāji glabā kādu šaušalīgu noslēpumu. Skatītāji sekos līdzi seriāla galvenā varoņa – policijas izmeklētāja Konstantīna – centieniem rast atbildes uz to, kas noticis ar divām sievietēm, kuras pametušas savas mājas un līdz šim tā arī nav atgriezušās.

“Mans mērķis - kā jaunai kino producentei ar darba pieredzi starptautiskajā kino tirgū - ir pierādīt, ka Latvijā ir iespējams uzņemt augstas audiovizuālās kvalitātes seriālus, kuri ir patiesi aizraujoši skatītājam.

Esmu iepriecināta par to, ka “Helio Media” ir piekrituši šo romānu ekranizēt, jo kopīgi mēs varam radīt Latvijas tirgū neredzēti augstas kvalitātes daudzsēriju seriālu, uzstādot jaunu latiņu arī citiem pašmāju seriālu veidotājiem,” saka producente un grāmatas autore Lelde Kovaļova.

Lelde Kovaļova

Seriāla filmēšana norisināsies dažādās Latvijas vietās, bet par filmēšanas centru izvēlēta Mālpils un Mālpils muiža, kurā risināsies gandrīz visa seriāla darbība. Kamēr aktieru atlase joprojām turpinās, seriāla galvenajās lomās apstiprināti Latvijā iemīļoti un atpazīstami aktieri Mārtiņš Vilsons, Lelde Dreimane, Mārtiņš Kalita un Niklāvs Kurpnieks.

Producentes un grāmatas autores Leldes Kovaļovas “Bezvēsts pazudušās” debijas romānu izdeva 2019. gada nogalē izdevniecībā “Latvijas Mediji”. Autore, kuras pamatnodarbošanās ir kino producēšana, atzīst, ka grāmata jau sākumā rakstīta ar mērķi to ekranizēt Latvijā vēl nepieredzētā kino kvalitātes seriālā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kino, foto un TV
Kultūra
Jaunākie
Interesanti