LTV1 jauno portretfilmu izlasi uzsāk dokumentāls stāsts par Ojāru Vācieti

Ar dokumentālu stāstu par Ojāru Vācieti "Visāda garuma gadi" Latvijas Televīzija 5.decembrī uzsāks jaunu portretfilmu izlases demonstrēšanu mēneša garumā, ceturtdienās pulksten 21.15.

Ojāram Vācietim veltītās videofilmas „Visāda garuma gadi" autore ir LTV režisore Mārīte Balode.

Šodien, kad devalvējas vērtības un sajukuši orientieri, lasiet Ojāru Vācieti! Atklātu, dusmīgu, ironisku, trauslu un mīlošu. Vīrišķīgu un kosmisku. Viņa dzīve ir dzejā, un cita atklājuma nevar būt. It īpaši, ja pats autors to lasa," uzsver filmas režisore, daudzu izcilu televīzijas portretfilmu autore Mārīte Balode.

Balodes jaunākā videofilma "Visāda garuma gadi" radīs iespēju dzirdēt un redzēt pašu dzejnieku dažādu gadu videofiksācijās saistībā ar nupat aizvadītajiem viņa jubilejas mēneša pasākumiem un savā ziņā veidos dialogu ar pirms 30 gadiem tapušajiem materiāliem, kuros Ojārs Vācietis fiksēts savā 50. jubilejā un arī aiziešanas gadā. Kādas vērtības ataino laiks un gadi? Atbilde rodama viņa dzejā.

LTV portretfilmas decembrī stāstīs arī par dziesminieci Austru Pumpuri, komponistu Jāzepu Vītolu un koklētāju Laimu Jansoni.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kino, foto un TV
Kultūra
Jaunākie
Interesanti