Populārās mūzikas koncerti

«Grupa U2. Experience». Koncerts Berlīnē

Populārās mūzikas koncerti

XXVI Dziesmu un deju svētku atklāšanas koncerts svētku dalībniekiem

«Dārza svētku koncerts #ģimeneslokā»

LTV 4. maiju svinēs kopā ar mūziķu un aktieru ģimenēm Dārza svētku koncertā #ģimeneslokā

Latvijas Televīzija 4. maijā, Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā, piedāvās iespēju svinēt brīvību ģimenes lokā – izbaudīt sirsnīgus populāru mūziķu un aktieru ģimeņu priekšnesumus dārza svētku koncertā un ieklausīties stāstos par īpašajām dzimtu relikvijām un svētku svinēšanas tradīcijām.

LTV1 un REPLAY.lv pulksten 20.50 koncertā ar pašu izvēlētām dziesmām priecēs grupas “Dzelzs vilks” vokālists Juris Kaukulis ar ģimeni, brāļi Jānis un Atis Auzāni, aktieri Gints Grāvelis un Ērika Eglija-Grāvele, mūziķi Marts Kristiāns Kalniņš un Kristīne Kārkle-Kalniņa, Intars Busulis ar dēlu Leniju, ģitārists Kaspars Zemītis ar ģimeni, aktieri Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens, čellists Valters Pūce ar vecākiem Valtu un Daci Pūcēm, kordiriģents Jānis Ozols ar ģimeni, kā arī Nils un Maija Īles.

Atsaucoties aicinājumam, iepazīt dzimtu relikvijas pie ģimenēm dosies Māra Sleja un Reinis Ošenieks. Aktieri Gints Grāvelis un Ērika Eglija-Grāvele Skrundā, kur Gints gājis skolā un kur ir viņa tēva mājas, izrādīs Grāveļu ģimenes relikviju – no ledusskapja veidotu zivju kūpinātavu. Diriģenti Jānis un Marta Ozoli stāstīs par ģimenei īpašām klavierēm un sapni savā Tumes īpašumā atklāt brīvdienu restorānu. Uzzināsim, kas ir Īļu ģimenes Svētā grāmata un kur raisās Pūču ģimenes radošā dzirksts – top Valta mūzika, Daces filmas un Valtera čella virtuozitāte.

Iemīļotie mūziķi un aktieri atklās arī atmiņā paliekošas svētku svinēšanas tradīcijas, radīs dārza svētku sajūtu, iedvesmos saviem tuvākajiem klāt svinību galdu, dziedāt līdzi iemīļotajām dziesmām un svinēt brīvību! Marts Kristiāns Kalniņš un Kristīne Kārkle-Kalniņa aicina: “Dziediet. Tas dod prieku, spēku un mīlestību!”

Koncerta veidošanas laikā tika ievēroti visi drošības noteikumi saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī. Tas veidots tā, lai visi iesaistītie varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci.

Arī maija svētkos ikviens aicināts dalīties priekā, parādot, kā svin Latvijas brīvību! Foto vai video sūtāmi uz e-pastu [email protected]. Tie būs apskatāmi LTV Facebook kontā un arī LTV ēterā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt