«Kino Bize» piedāvā skatīties filmas no mājām

Kinoteātris “Kino Bize” no aprīļa sākuma savā mājaslapā piedāvā skatīties pēdējos gados kinofestivālos apbalvotās filmas un kino klasiku. Līdz šim Latvijā izrādītās filmas ir titrētas vai profesionāli dublētas latviešu valodā. Lai iepazītos ar katalogu, pirmā filma skatāma bez maksas, medijus informē kinoteātra pārstāvji.

Kinoteātris “Kino Bize” paralēli ikdienas seansiem kopš 2013. gada ir iegādājies starptautiskos kinofestivālos izrādītas un apbalvotas filmas.

Līdz šim izplatīšanai iegādātās filmas pēc kinoseansiem glabājušās “Kino Bize” arhīvā, taču šobrīd tās būs publiski pieejamas arī “Kino Bize mājas kino” lapā. Kinoteātra direktors Māris Prombergs skaidro: ““Kino Bize mājas kino” ir autorkino katalogs, ko papildināsim katru nedēļu ar filmām no visas pasaules, kas dažkārt var būt lēnas un ainaviskas, gaļīgi vardarbīgas un absurdas, bet citkārt ar tik melniem jokiem, ka tos grūti sazīmēt. Šīs noteikti ir filmas, kas liek just un līdzpārdzīvot. Ja sekojat un uzticaties “Kino Bize” repertuāram, tad aptuveni varat nojaust, kas jūs sagaida.”

Ņemot vērā pašreizējos valsts ārkārtējās situācijas ierobežojumus, visi kinoteātri Latvijā ir slēgti. Kinoteātra pārstāvji uzsver: “Izvēloties filmas noskatīties “Kino Bize mājas kino” lapā, skatītājiem ir iespēja ne tikai baudīt mākslinieciski augstvērtīgu kino, bet arī atbalstīt vietējo kinoteātri."

Lai iepazītos ar mājas kino katalogu, pirmā filma skatāma bez maksas. Līdz šim Latvijā izrādītās filmas ir titrētas vai dublētas latviešu valodā. Kino klasika un retāk manītas festivālu filmas būs pieejamas ar angļu subtitriem.

Pašlaik “Kino Bize mājas kino” noskatāmas četras pēdējo gadu skatītāju iecienītākās filmas - sociālā satīra “Tikumīga sieviete”, biogrāfiskā krimināldrāma “Eņģelis”, komēdija “Koka paēnā” un bērnu animācijas filma “Gordons un Padija”. Tāpat var izvēlēties starp četriem atzītiem kino klasikas darbiem - “Šokolāde”, “Mazulis”, “Pēdējais metro” un “Dzīvo miroņu nakts”. Mājas kino piedāvājums tiks papildināts katru nedēļu – no 10. aprīļa tiešsaistes pirmizrāde Jana Komasa “Oskaram” nominētajai filmai “Corpus Christi”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Kino, foto un TV
Kultūra
Jaunākie
Interesanti