FOTO: Notikusi Gata Šmita vēsturiskās drāmas «1906» pirmizrāde

Trešdienas, 13. marta, vakarā, kinoteātrī ''Forum Cinemas'' tika atklāta režisora Gata Šmita krimināldrāma ”1906”, ar kuru tiek noslēgta programma “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”. Filma uz ekrāniem Latvijā nonāks, sākot no 15. marta.  

Filmas pirmizrādē piedalījās radošā filmas komanda kuplā skaitā, aktieri – Mārtiņš Kalita, Inese Pudža, Kaspars Zvīgulis, Kaspars Dumburs, Toms Auniņš, Latvijas Kultūras ministrijas pārstāvji, kino industrijas dalībnieki, radi, draugi un daudz citi viesi.

Pirms filmas runu teica Latvijas Nacionālā kinocentra vadītāja Dita Rietuma, kura bija gandarīta par filmu programmas īstenošanā paveikto kopumā, un filmas režisors Gatis Šmits.

Filma uz ekrāniem Latvijā nonāks, sākot no 15. marta, un to varēs noskatīties Rīgā vairākos kinoteātros - ”Forum Cinemas”, ”Splendid Palace”, ”K.Suns”, ”Kino Bize”, ”Multikino” un ”Cinamon Alfa”, savukārt ārpus Rīgas filma būs skatāma sekojošās vietās: Vidzemes koncertzālē ”Cēsis”, kinoteātrī ”Silverscreen” Daugavpilī un Rēzeknē, ”Star Cinema” Jūrmalā, kinoteātrī ”Cinamon Balle” Liepājā, kinoteātrī ”Lora” Siguldā, kinoteātrī ”Auseklis” Talsos, kinoteātrī ”Gaisma” Valmierā, kinoteātrī ”Rio” Ventspilī, kā arī kinoteātros Kuldīgā, Madonā un Smiltenē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kino, foto un TV
Kultūra
Jaunākie
Interesanti