Filmu «Kriminālās ekselences fonds» noskatījušies jau vairāk nekā 30 000 skatītāju

Kriminālkomēdiju "Kriminālās ekselences fonds" trīs nedēļu laikā kopš tās pirmizrādes redzējuši vairāk nekā 30 000 skatītāju, informēja filmas veidotāju komandas komunikācijas vadītājs Sergejs Timoņins.

Kriminālkomēdiju "Kriminālās ekselences fonds" trīs nedēļu laikā kopš tās pirmizrādes redzējuši vairāk nekā 30 000 skatītāju, informēja filmas veidotāju komandas komunikācijas vadītājs Sergejs Timoņins.

Filma, kura pilnībā veidota par privātiem līdzekļiem un ar "vēl neatklātu" aktieru piedalīšanos bauda pastiprinātu publikas interesi un minimālu apmeklējuma kritumu - bet priekšā vēl izrādīšana reģionos un filmas komandas izbraukuma seansi uz atsevišķām Latvijas pilsētām (šonedēļ jau notika īpašais seanss filmas otrajā dzimtenē Liepājā), informēja Timoņins.

Filmu "Kriminālās ekselences fonds" kinoteātros sāka izrādīt 2.februārī. Neparastu šo filmu Latvijas kontekstā padara tas, ka tā tapusi bez valsts līdzfinansējuma, daļu naudas savācot pūļa finansēšanas kampaņā un piedāvājot iespēju nopirkt lomu filmā. Divas stundas garajā kinolentē nespēlē neviens profesionāls aktieris.

Kinolente stāsta par Imantu Veidi, kurš raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, padomus dod Misters Vintāžs, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta kaimiņiene.

Filmas stāsta autors, producents un režisors ir Oskars Rupenheits, operatori – Juris Pīlēns un Kaspars Cirsis. Lomās Lauris Kļaviņš, Andris Daugaviņš, Jana Rubīna, Māris Mičerevskis, Juris Riekstiņš un citi.

Visus filmas  "making-of" video var noskatīties šiet.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Kino, foto un TV
Kultūra
Jaunākie
Interesanti