Evita Sniedze par izrādi «Labie bērni»: Veiksmes pamatā ir stāsts

Valmieras teātris uz Rīgu atvedis lielu popularitāti guvušo izrādi jauniešiem “Labie bērni”, un Valmieras teātra direktore Evita Sniedze intervijā LTV “Rīta panorāmai” atzina, ka izrādes veiksmes pamatā ir stāsts.

Valmieras teātris turpina iet jauniešu virzienā un veidot izrādes jauniešiem un bērniem, atzina Sniedze. Izrādi “Labie bērni” rādīs tikai Rīgā, lai būtu tuvāk lielākai auditorijai, stāstīja Sniedze.

Izrāde balstīta uz dokumentālo stāstu par amerikāņu futbola komandu ASV, kuri pēc kādas spēles sarīkoja ballīti un gadījās neīstā laikā, neīstā vietā, kaut ko nofilmēja, un pēc tam uzpūtās milzu burbulis, un kā nu kurš interpretēja nofilmēto, par izrādi stāstīja aktieris Pauls Iklāvs.

Sniedze piebilda, ka, lai gan notikumi risinājušies Amerikā, ir lietas, kas visur vienādas, pusaudžu attiecības, pusaudžu grupas, kurās ir līderi, un jaunieši, kas labi mācās, bet nav visai labi ieredzēti.

Jaunieši, kas noskatījās izrādi, atzina, ka viņi ir uzrunāti, tā ir izrāde, kas runa viņiem pazīstamā valodā, sacīja Sniedze.

Viņasprāt, izrādes veiksmes pamatā ir stāsts, un “tas ir tas, kas latviešu teātros trūkst, nav stāsta par jauniešiem”

Reiņa Suhanova iestudētā diplomdarba izrāde ''Labie bērni'', kur piedalās šī gada Elmāra Seņkova un Māras Ķimeles kursu beigušie studenti, tagad jau aktieri, būs skatāma oktobrī, novembrī un decembrī mūzikas namā ''Daile''.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Kino, foto un TV
Kultūra
Jaunākie
Populārākie
Interesanti