Ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā atvēl 946 010 eiro

 Nacionālais kino centrs (NKC) izsludinājis līdzfinansējuma konkursu ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā ar pieejamo finansējumu 946 010 eiro, liecina informācija "Latvijas Vēstnesī".

Projektus konkursam varēs iesniegt no janvāra līdz pat nākamā gada 30.septembrim.

NKC administrē valsts budžeta līdzfinansējuma konkursu ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā ar mērķi atbalstīt ārvalstu filmu, tajā skaitā spēlfilmu, animācijas un dokumentālo filmu, veidošanu Latvijā.

Līdzfinansējuma mērķis ir ārvalstu kino nozares finansējuma piesaistīšana, Latvijas kultūras eksporta veicināšana, Latvijas atpazīstamības pasaulē veicināšana, Latvijas kino nozares infrastruktūras attīstības veicināšana un jaunu darbvietu radīšana, kā arī Latvijas radošo industriju attīstības un kultūras tūrisma veicināšana.

Lai saņemtu līdzfinansējumu, ārvalstu producentam jānoslēdz līgums ar Latvijā reģistrētu filmu producentu par filmas tapšanu. Līdzfinansējumu var piešķirt, ja filma pilnībā vai daļēji tiek uzņemta Latvijā, ja filmas uzņemšanā tiek izmantoti Latvijā reģistrētu fizisko vai juridisko personu pakalpojumi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kino, foto un TV
Kultūra
Jaunākie
Interesanti