Andrejs Ēķis uzņēmis pikantu komēdiju «Svingeri»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Producents Andrejs Ēķis un jaunā dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce ir uzņēmuši pikantu komēdiju „Svingeri”. Ar savu atgriešanos režisora krēslā Ēķis plāno lauzt slaveno leģendu, ka „latvieši par seksu nerunā”. Filma plāno izaicināt skatītājus, pierādot, ka spējam ar humoru runāt par savstarpējām attiecībām ar erotikas devu. Filma uz kinoekrāniem iznāks 9. decembrī.

Filmas "Svingeri" uzņemšanu veiksmīgi izdevies turēt noslēpumā līdz pat šim brīdim, un jau pavisam drīz, decembrī, to varēs redzēt kinoteātros visā Latvijā.

Galvenajās mīlētāju lomās iejutušies izcilākie Latvijas aktieri – Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris. Spēlfilmā izaicinošās lomās sevi pieteiks arī divi daudzsološi talanti – Kristīne Belicka un Jurijs Djakonovs. Pārsteigums Latvijas publikai būs slavenā mūziķa Jāņa Jubalta piedalīšanās, kuram tā būs debija aktiera ampluā.

Andrejs Ēķis stāsta: „Filmā tiek risinātas vienkāršas, bet ļoti arhetipiskas situācijas. 25 gadus pēc Latvijas neatkarības atgūšanas divos stāstos apvienosies dažādu sociālo slāņu cilvēku, septiņu dažādu raksturu stāsti. Filma atspoguļo šo savstarpējo stāstu mijiedarbību, atklājot individuālo tēlu dziļākos zemapziņas slāņus vizuālā valodā. Stāsti ir savstarpēji atšķirīgi, tos vieno tikai tēma – vēlme būt mīlētam.”

Komēdijas „Svingeri” sižeta pamatā būs stāsts par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta – vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona. Nav šaubu, ka skandalozās sižeta tēmas raisīs karstas diskusijas Latvijas sabiedrībā.

Filma tapusi sadarbojoties „Forum Cinemas”, „Cinevilla Studios” un „Platforma Film”. Filmas izplatītājs Latvijā ir „UzKino”. „Svingeri” ir pirmā filma, kurā „Forum Cinemas” piedalās kā producents.

„Cinevilla Studios” un „Platforma Film” sadarbībā ir tapušas vairākas Latvijas skatītājiem labi zināmas filmas – „Sapņu komanda 1935” (2012. gads), „Rūdolfa mantojums” (2010. gads), „Rīgas sargi” (2007. gads) un „Baiga  vasara” (2000. gads).

Jau vēstīts, ka augustā tiek uzsākta episkās filmas „Nameja gredzens” filmēšana par zemgaļu karaļa Nameja cīņu pret vācu iebrucējiem un leģendas par Nameja gredzenu rašanos. Latvijas vēstures iedvesmotās filmas pirmizrāde plānota 2017. gadā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti